folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İstanbul Kadın Kıyafeti Toptan İçin Yardım

İstanbul Kadın Kıyafeti Toptan İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

efsane konu olmuş yakında benzer konuları açacaktım bu yüzden favorilere ekleyeceğim bunu ve takipte kalacağım.

toptancı müridleri bir arada toplayıp parayı kendi içimizde çeviririz inşallah :)

sadece tekstil değil de her anlamda toptancı-üretici müridleri bilsek gerçekten faydası olurdu. ben de takipteyim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/tahribat-toptanci-voltrani-247689

Böyle bir konumuz var, orayı canlandırabiliriz. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Öncelikle hayırlı olsun. 

İstanbul'dan göç edip, Tokat'ın 600 yıllık yazmacılık ( eş işçiliği boyama ve desen ) kültürünün bilinen en büyük ustasından akabinde en iyi imalatının da e-ticaretini aldım. 
    Şuan ürünlerini Tokat'tan tüm Türkiye'ye pazarlama başladık. Gerek perekende gerek toptan şekilde satışlar mevcut. Senin için yazlık püsküllü yazlık bluz, kaftan, boydan tesettür giyim elbise çeşitlerimiz mevcut. 
    Bu ürünlerin yıkama da akma yapmaması, desenlerinin tamamen ıhlamur ağacından yapılması ( maliyet 5bin ile 40binTL'lik 1 adet desenler ) den oluşmaktadır. Pamuk ve polyester karışımı, polyester olarak çeşitlilikte mevcut.
    Üst giyim için çekimleri bitirmek üzereyim. Bu aralar çok yoğunum. Arkadaşınıza sektör ve dalından bahsedebilirsiniz. Evet bunu bir değerlendirelim derse ; Bende ürün çekimlerini bitirdiğim de size referans ürün görselleri gönderirim. 
    Sonrasını konuşabiliriz. 

Desteklemek amacıyla bende eşime bişeyler alırım hocam katalog vs bitirince mutlaka haberdar et 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
Toplam Hit: 1251 Toplam Mesaj: 14
i̇stanbul toptan kadın kıyafet