İstanbul'a 3. Apple Store Mağazası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

bizim güvenlik görevlisi ayfon 6s plas almış 2 ay önce. 

dün geldi '' seni samimi buldum kardeşim. 100 lira borç verirmisin. hanımı memlekete gönderecem '' dedi.

dedim böyle açıklayıcı nazikçe sorduğun için içim el vermiyor yok demeye ama şu elindeki 4k lık cihazı satsan 4 ay maaş almadan ev geçindirisin ?

adam ne dese beğenirisiniz ? '' yav kardeşim kılıfını daha yeni aldım. 6s güzel telefon satmak istemiyorum.  

abi dedim 2 ay önce elinde babalar gibi s4  vardı suyumu çıktı onun ? hem çocuklarla görnütülü konuşma aypıyordun şebekeden derdin neydi ?

anlamıyorum milleti arkadaş. hani tanıdığım birkaç  arkadaşım gibi herşeyini aktif kullanabilse tamam diyeceğim ama ... neyse.

mesaj içni: eşşeğe altın semer de vursan eşşek yine eşşektir.

konu için: alismadik göt de don durmazmis.

(hayatımda ilk defa bi konu cevabına iki atasözü yazdım, heyecanımı mazur görün)

[22817//kaanabak]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

apple store iyidir bizim hayvanlar bakıp kendilerini düzeltirler belki. çamlıca da olması çok daha iyi araba ile 5 dk da emar. :) 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

forumlarda bloglarda sitelerde yazılmış çizilmiş her sene aynı populerliğini koruması durumunda istanbula en az 10 adet store lazım.

ondan sonra izmir ankara falan..

Toplam Hit: 1401 Toplam Mesaj: 14
apple store