folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'da Güzel İftar Mekanları

İstanbul'da Güzel İftar Mekanları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ramazan bitmeden istanbul'da gidilebilecek belli başlı iftar mekanlarını paylaşalım diyorum. siz nerede yaptınız nereyi beğendiniz fiyatı nasıldı, bir bilgi paylaşımı olsun. 

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

bir şey sormak istiyorum  sahurda sarhoş olmak orucu bozar mı yada uyuşturucu kullanmak

flybatwin tarafından 08/Tem/14 14:56 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

bir şey sormak istiyorum  sahurda sarhoş olmak orucu bozar mı yada uyuşturucu kullanmak

önemli olan bilinçli olmaktır. Allah, sarhoşken namaza yaklaşmayın diyor, çünkü sarhoş insan ne yaptığını bilmeyebilir. O yüzden sarhoş birinin oruçlu olması, orucunun bozulmayacağını garanti edemez farkında olmadan yapabilir bir şeyler.. keza uyuşturucu için de geçerlidir..

oruç aç kalmak demek değildir, yaratıcının rızası için, kendini teslim etmektir ve onun için bir şeyler yapma bilincidir. sen bilincini kaybettikten sonra istersen ömür boyu yemek yeme.. islam da her şeyden önce niyet gelir.. oruç tutmaya niyetli olan biri zaten kendini o konuma sokmaz. sarhoş olduktan sonra benim niyetim var demek saçmalıktır (zorunlu olmadıkça)

istanbul için güzel bir iftar yerini ben de merak ediyorum, daha önce istiklal caddesinde hatay sofrası mı ne o tarz bi yer vardı, bi kaç katlı, oranın yemekleri iyi baya ama acayip pahalı.. zaten içerisi araptan geçilmiyordu.. yani oraya gidersen 300-500 belki daha fazla parayı gözden çıkarman gerekecek 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    mektepli bunu yazdı

Arkadaşlar ramazan bitmeden istanbul'da gidilebilecek belli başlı iftar mekanlarını paylaşalım diyorum. siz nerede yaptınız nereyi beğendiniz fiyatı nasıldı, bir bilgi paylaşımı olsun. 

Hocam sultanahmet güzeldir kişi başı fix menu 40 tl nihat hatip oğlunu canlı izleyebileceğin yerlerde var fakat biraz tuzlu 4 kişilik masalar var eğer 2 kişi iseniz sıkıntı olur 4 kişi parası verirsiniz, 4 kişi iseniz sıkıntı olmaz fix geçerli manzarası süper + iftara kadar gezip görülecek yerleri çok güzel

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı

Hocam sultanahmet güzeldir kişi başı fix menu 40 tl nihat hatip oğlunu canlı izleyebileceğin yerlerde var fakat biraz tuzlu 4 kişilik masalar var eğer 2 kişi iseniz sıkıntı olur 4 kişi parası verirsiniz, 4 kişi iseniz sıkıntı olmaz fix geçerli manzarası süper + iftara kadar gezip görülecek yerleri çok güzel

bi keresin de ben istanbula gitmiştim kayboldum taksiciye adres sordum evi anca buldum hey gidi günler

flybatwin tarafından 08/Tem/14 15:33 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

Ben 2 gün önce Süleymaniye Ağa Kapısı'na gittim 4 arkadaşla. Teras katta yemeğimizi yedik. Adam bize dedi ki "Abi tam 1,5 saat boyunca yemek yiyeceksiniz" Saat 21:00 gibi yemeğe başladık, sofradan saat 22:45'te kalktık. Yemek bol çeşitli (pastırmasından hurmasına) kahvaltı ile başlıyor. Sonra çorbalar geldi, sonrasında ara sıcaklar geliyor, ardından ana yemek. Son olarakta tatlı. En başından itibaren çay sofradan hiç eksilmedi.Boğazı, Boğaziçi köprüsünü, Galata Kulesini net görüyorsun. Manzara süper. İlgi çok iyi. Ama 3-4 gün öncesinden yer ayırtman lazım. Fiyat ise kişi başı 75 tl verdik biz. web sitesi de şu: http://www.agakapisi.com/

Şahsen tavsiye ederim.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

özellikle belediye tesisleri var dragos fakıpaşa orlar on numaramış öle diolar tabi yr bulabilirsen :S

-konu takip-

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

iftar çadırları da iyidir

en azından sadece ramazan ayında

yere yakın olalım

yıkılma sakın !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

40 lira 75 lira, hocalar naptınız siz yav..

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    mont-blanc bunu yazdı

iftar çadırları da iyidir

en azından sadece ramazan ayında

yere yakın olalım

+1

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

ayrıca gruppon grupfoniyede bakılabilir ordada indirim diye yayınlıyorlar ama hiç satın almadım hatta suada club ı merak ediyorum acaip.

Living Death
Toplam Hit: 2392 Toplam Mesaj: 15