folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder İstanbulda Kar İlk Fotoğraf Karesi Devanımı Bekliyoruz

İstanbulda Kar İlk Fotoğraf Karesi Devanımı Bekliyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Beylikdüzü

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Lise zamanlarım aklıma geliyor:) Gece kar yağınca sabah 5 de kalkar haberleri tkaip etmeye başlardım:D Alt tarafda banttan istanbulda okullar tatil dedim mi  ohhh sıcacık yatağa geri yatmak çok güzel oluyordu:)

Güzeldi ya o zamanlarda şimdiki karla onlar karşılaştırılamaz ble.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hala en nefret ettiğim şehirsin istanbul, hele kar yağınca daha bi nefret ediyorum bu sanırum okumakta olduğum kitabta adamın karı çok güzel betimlemesinden kaynaklanıyor.Bazen diyorum olum kalk gidelim şu istanbula çüzdanımı açıyorum yol parasının olmadığını görünce hevesim kaçıyor, böylede sitem ederim işte :( buda hep içimde bi yerde durmuştu ilk defa dışarı çıktı :| 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

üsküdar sahile ineyim 1*2 saate çekerik bişiler ;) -de mahallede kar bırakmamış piç kuruları gene .@

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

laaan izmir'e neden yağmıyor arkadaş en karı 2002 senesinde gördüm izmirde ilk kez kar yağdı bende istiyorum banane laa :D kar verin bana :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Shawn bunu yazdı:
    -----------------------------

laaan izmir'e neden yağmıyor arkadaş en karı 2002 senesinde gördüm izmirde ilk kez kar yağdı bende istiyorum banane laa :D kar verin bana :D

Twitterde gezerken görüm " kar görmüş izmirli gibi bakma " diye bi deyim oluşmuş koptum gördüğümden beri adamlar harbiden haklıymış :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

ErotikPanda bunu yazdı:

Shawn bunu yazdı:

Twitterde gezerken görüm " kar görmüş izmirli gibi bakma " diye bi deyim oluşmuş koptum gördüğümden beri adamlar harbiden haklıymış :D

en son karı gören izmirliler yeter ya artık şu manzarayı tekrar görmek istiyoruz :D

-kar gören masum izmirli
    -aa kar??
    -kar yağıyor yuppii
    -inşallah tutar bu kar yaaa

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

izmirli arkadaşlarla değişim programı yapabilsek keşke bu aylarda soğuktan nefret ediyorum :D

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

Kutikula bunu yazdı:

izmirli arkadaşlarla değişim programı yapabilsek keşke bu aylarda soğuktan nefret ediyorum :D

valla hacı keşke olsa öle bişi ama izmirde görmek istiyorum karı ben :D + en son karı diyarbakırda askerde gördüm bi düzgün oynayamadık la yemin ediorm varya komutanlar oynatmadı :D

Toplam Hit: 6190 Toplam Mesaj: 43