folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbulda Korsan Kitap Bulacagım Yer Varmı?

İstanbulda Korsan Kitap Bulacagım Yer Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    bilgisayar ve roman üzerine korsan kitap bulacagım yerleri yazarsanız ii olur istanbula yabancıyım o yuzden basitten anlatırsanız sevinirim yada güzel tarif edin:D

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek

:D sıradaki anlatanın allah yardımdıcı olsun :|

da gerenk yok bunlara götürcem büyük ihtimal bn seni :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

:))

korsan kitabı napıcan ki :)

www.kitapyurdu.com

güzel kitap bulabilirsin. fiyatta uygundur :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    essan param olsa ne die korsanla ugraşayım gider paramla alırım zaten ne die korsan kitap nerde satılıyor die sorayımki biz sizin gibi zengin deeliz.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Hacı pazar günü buluşunca ben seni istediğin kitabı bulabileceğin yere götürecem. Bensiz almaya gitme...

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

azrail_baba bunu yazdı:
    -----------------------------
    essan param olsa ne die korsanla ugraşayım gider paramla alırım zaten ne die korsan kitap nerde satılıyor die sorayımki biz sizin gibi zengin deeliz.

haklısın hoca bende zengin  değilim ama korsan kitaplar belki görüntüsü kötü olabilir yazılar filan kötü olabilir dedim o anlamda dedim onu :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek
    hoca kadıköyde akmar pasajı var. korsan 2. el her türlü çakma kitabı bulursun. şimdi kadıköyde otobüs duraklarında indin diyelim. orda kime sorarsan sor sana söyler akmar pasajı de herkes bilir. çok yakın oraya. şimdi sana anlatırım eski ptt den ilerle diye ama bilmiyormuşsun gerek yok. git kadıköye sor akmar pasajı nerde diye gösterirler. kolay gele
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    essan bugun bi kitap aldım 20 ytllik bi kitap 5 ytl:D ama istedigim tarz yoktu ondan yeni yerler arıyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

azrail_baba bunu yazdı:
    essan bugun bi kitap aldım 20 ytllik bi kitap 5 ytl:D ama istedigim tarz yoktu ondan yeni yerler arıyorum

:) anladım hoca

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Eski şirketim basın-yayın-dağıtım olduğu için her kitabı %50 ile %60 indirimle alıyordum. Olmazsa yine ordan alırız kardeşim.

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    istiklalde ünlü bi ayvalık tostcusu var  onun oldu gu yerden sola gir biraz ilerde bi pasaj var sahaf cı dolu icersi envayi cesit kitap var ama kullanılmıs eee nede olsa sahaf belki güzel ucuz seyler bulursun

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 6721 Toplam Mesaj: 16