folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İstanbul'dada Wifi Servis Sağlayıcı Yayını Başladı

İstanbul'dada Wifi Servis Sağlayıcı Yayını Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

dostlar bende poyraz wifi diye bir zımbırtı kullanıyorum. Yağmur yağınca gidiyor, kar yağınca gidiyor :) Ama hız mükemmel. He ne diye kullanıyorsun derseniz, Normalde TTNET kullanıyorum. Ama hava güzel olunca bu çok işimi görüyor 10 mbit'e kadar çıkıyor bazen hızım aylık 55 tl veriyorum. Yağmur yadı kar yadı hop ttnet'e geçiyorum. Arada kesilmelerde oluyor ozamanda TTNET yani yandan kullanılacak bir hizmet. Sadece bunu kullanıp madur kalmayın.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

dostlar bende poyraz wifi diye bir zımbırtı kullanıyorum. Yağmur yağınca gidiyor, kar yağınca gidiyor :) Ama hız mükemmel. He ne diye kullanıyorsun derseniz, Normalde TTNET kullanıyorum. Ama hava güzel olunca bu çok işimi görüyor 10 mbit'e kadar çıkıyor bazen hızım aylık 55 tl veriyorum. Yağmur yadı kar yadı hop ttnet'e geçiyorum. Arada kesilmelerde oluyor ozamanda TTNET yani yandan kullanılacak bir hizmet. Sadece bunu kullanıp madur kalmayın.

Poyrazcılar bizim diğer şirketin tanıdığı. BTK 1 Trilyon sermaya istedi, toplayamayanların lisans çöp.

19 Eylül lisans için son gün. Şükür şimdiden hallettik..

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Poyrazcılar bizim diğer şirketin tanıdığı. BTK 1 Trilyon sermaya istedi, toplayamayanların lisans çöp.

19 Eylül lisans için son gün. Şükür şimdiden hallettik..

Sonuç olarak. Lisanslı yada lisanssız. Verimli bir altyapıya sahip değil sistem. Uydu sistemi mantığı olduğu için yağmurdu şamurdu gidiyor internet...

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    cache bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Sonuç olarak. Lisanslı yada lisanssız. Verimli bir altyapıya sahip değil sistem. Uydu sistemi mantığı olduğu için yağmurdu şamurdu gidiyor internet...

doğrudur . ama o fiyata değer :S 8 mbite bakarmsın .

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    cache bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

doğrudur . ama o fiyata değer :S 8 mbite bakarmsın .

Diyorumya sadece ona bel bağlamadan güzel havalarda upload, download için alınır. Ama yanda başka bir servis sağlayıcı şart... Yoksa tabikide mükemmel birşey. Kotasız. Güzel havalarda arşivlik :)

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

telefonlari bile calismio adamlarin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

8 mb kotasız 110 tl oduyorum :)  la burda nıye yok

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Donanımdaki hesaplarından pm'leştik aradı hemen önce keşif ekibi gönderip yerleşim bölgenize bakabiliriz dedi. Sarıyer, Rumelifenerinde oturuyorum 3 sene öncesine kadar köy olarak geçiyordu artık değişti mahalle oldu. Potansiyeli açısından bölge uygun dedi. Mesela Metro Ethernet altyapısı için Riva mh. planlamaları varmış şayet böyle kendi kablolarını çekip omurga olarakda sol'a bağlılarsa hizmet kalitesini tutturabilirler. Radyolink ile 5 Ghz yayın veriyolar anlattığı kadarıyla menzil 50 km dedi. 100/100 Mbit bile verebilecek altyapı mümkün dedi fiyat farkıyla 5 Mbit upload ekleme olayı normal. Vodafone Net Vdsl'de kurumsal dijital esnaf tarifesinde 10 Mbit upload vermeye başladı. Bir seferlik kurulum masrafı ödeyip taahütsüz 20Mbit down 5 mbit up stabil üstelik Akk'siz alabilirsem bence denemeye değer.

Kernel_Panic tarafından 02/Eyl/16 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
Toplam Hit: 1889 Toplam Mesaj: 19
wifi