folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'un En İyi Macbook Servisi (Tavsiye İstiyorum)

İstanbul'un En İyi Macbook Servisi (Tavsiye İstiyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Müridler s.a,

Elimde aşağıda bilgilerini paylaştığım emektar minnoş bir macbook'um var. Ülke şartları ve senelerin vermiş olduğu bağlılıktan kendisine veda edip yeni bir cihaz alamıyorum. Bu cihazı adam etmek istiyorum ama caanım ülkemin temiz esnafları ile bu iş olmuyor. Bana güvenilir, işinin ehli, bu cihazlara üfleyen birileri lazım başlıca sorunları;

- Klavye değişimi gerekecek (muhtemelen sıvı teması var, arka ışığı yanmıyor ve Option tuşu basılı kalıyor)

- Kaliteli batarya değişimi gerekecek ( 6-7 ay önce sıradan bir servise değiştirttim 1500 TL ye durum aşağıda görselde )

- Sanırım biryerlerde kısa devre var elimi gıdıklıyor

- Çok ısınıyor ve fanlar sürekli full blast çalışıyor. Kısa devre ve bataryaya bağlı olarakta bunları yapıyor olabilir emin değilim ama sağlam temizlenmesi gerekecek.

- Hoparlörün birinde hiç ses yok diğeri cızırtılı çalışıyor

- Kulaklık jack'ı nedense çalışmıyor

What are you doing???
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hacı kendin al parçaları değiştir. zaten 5 tane vida sökücen alt kapak açılacak her şey önünde. youtube da bunu anlatan 150 tane video bulursun.

kendini kesmeden domates kesecek kadar el becerin varsa yaparsın.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

bende de late 2013 pro var. batarya değişimi için apple store a götürmüştüm. Bizimkilere desteği rafa kaldırmışlar. Batarya da şişmişti. Ne yapsam etsem cihaz patlamadan bir yer bulayım dedim. Yazıcıoğlunda deniz teknik diye bir yere götürdüm. 1 saatte batarya değişimi yaptı. Şubat başıydı sanırım  1850 tl ödemiştim. Sonra nisanda 1 ay londraya gitmiştim. Birden cihaz bataryayı görmemeye başladı. Neyse dönünce götürdüm tekrar sorgusuz sualsiz değiştirdi bataryayı tekrardan.

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Kadıköy yazıcıoğlu pasajının 2. katında Kadem notebook var Emrah bey. Ben 2012 yılından beri mac kullanıcısıyım ve gerek duyduğumda ona gidiyorum garantisi yoksa şayet. Dürüst çalışır. O pasajdaki ve çevresindeki tamircilerde zaten ona götürüp aradan kârını almaya bakıyor, kendisi tamir etmiyor

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Kadıköy yazıcıoğlu pasajının 2. katında Kadem notebook var Emrah bey. Ben 2012 yılından beri mac kullanıcısıyım ve gerek duyduğumda ona gidiyorum garantisi yoksa şayet. Dürüst çalışır. O pasajdaki ve çevresindeki tamircilerde zaten ona götürüp aradan kârını almaya bakıyor, kendisi tamir etmiyor

Bugün maalesef macbook yere düştü ve ekran gümbürtüye gitti. Tavsiyen üzerine koşarak kendilerine gittim, sağolsunlar gerçekten titiz ve ahlaklı çalışıyorlar. Tanıştığıma çok memnun oldum. Onların da memnun olduğuna eminim 😀

Sonuç : 5400 TL

Kasa, Ekran, Klavye değişti kız gibi oldu

What are you doing???
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Kadem Notebook Emrah Bey ytanlış hatırlamıyorsam. Antepte gereksiz paralar biçenler vardı, sorduk soruşturduk beyefendi yarı fiyatına temiz işçilikle halletti.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

Bugün maalesef macbook yere düştü ve ekran gümbürtüye gitti. Tavsiyen üzerine koşarak kendilerine gittim, sağolsunlar gerçekten titiz ve ahlaklı çalışıyorlar. Tanıştığıma çok memnun oldum. Onların da memnun olduğuna eminim 😀

Sonuç : 5400 TL

Kasa, Ekran, Klavye değişti kız gibi oldu

kulaklık jakını çözdü mü 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    AndrevMask bunu yazdı

Kadem Notebook Emrah Bey ytanlış hatırlamıyorsam. Antepte gereksiz paralar biçenler vardı, sorduk soruşturduk beyefendi yarı fiyatına temiz işçilikle halletti.

Aynen öyle hocam. Genelde piyasaya göre daha uygun fiyatlı oluyor. 

@Kentaki hocam muhtemelen başka yerde yaptırsan 8-9 bin tutacaktı :) eğer Emraha 5400 verdiysen

Titanyumun gücü adına!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Beşiktaş Fotoparça

Apple Repair Center kalitesinde iş yapıyor adamlar tavsiye ederim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Bütün mac ciler toplanmışken bişey sormak istiyorum mac için paralı uygulamaları indirebileceğim güzel bir platform var mı acaba. bettertouchtool lazımda

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

Bütün mac ciler toplanmışken bişey sormak istiyorum mac için paralı uygulamaları indirebileceğim güzel bir platform var mı acaba. bettertouchtool lazımda

selam, https://www.torrentmac.net/ 

https://appstorrent.ru/

https://apps.cmacked.com/

https://nmac.to/main/

buralar işini görecektir.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
Toplam Hit: 1407 Toplam Mesaj: 16
macbook servis macbook tamirci