folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Görüntüleriyle -TÜRK- Farkı! Kıbrıs Harekatının Görüntülü Arşivi Ve Haklı Gerekçelerimiz

İşte Görüntüleriyle -TÜRK- Farkı! Kıbrıs Harekatının Görüntülü Arşivi Ve Haklı Gerekçelerimiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan_Dem
    Cihan_Dem's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kıbrıs Türklerinden olan varmıdır bu sitede bilemem ama oraya babam gitti , ve bi abim dediki ben hayatımda böyle fırmalama yünan hayranı genç görmedim dedi adamların dedelerini pırasa gibi doğrdılar ama çocuklar dedi sürekli konuşurken  yünanca kelimeler kullanıyor dedi bi kaç tanesiyle konuştum nie böyle yapıyosunuz die dedi onlarda burası böyle dediler bana dedi malesef kıbrıs türkleri benim aldığım bu istihbarati bilgiye göre  çok vahim bi durumda...
     Biz bide bunlara yılda baya yüklü bi para veriyoruz adamlar yan gelip yatıyor ya bu dunya da iyi olmayacaksın yok ya somureceksin binceksin ustune vurcaksin kırbacı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@Cihan_Dem

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Adada güttüğü politika çok yanlış bir politika buda onun bir yansıması biz KKTC yi tanıtsaydık diğer devletlere olay böyle olmazdı...

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

anfide eski komutanlardan bir tarih hocamız,benle tanısırken memleketimi sormustu adıyaman dedim.

biz kıbrısta harekattayken üzerime gelen kursunun önüne atlayıp şehid olan bir adıyamanlıdan bahsetmişti,tüylerim şaha kalkmıstı resmen.

orada türk kadınlarına yapılan çok edepsiz ve şerefsizce olaylarıda anlatmıstı ,içiniz bunalmasın diye yazmıyorum birebir..

ama tarihimizde ne soykırım yapmışız nede sömürgecilik Allah'ın izniyle gerçekler ortaya gün gibi çıkıyor 

Vatanımız sağ olsun.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

HeroiquE bunu yazdı:

anfide eski komutanlardan bir tarih hocamız,benle tanısırken memleketimi sormustu adıyaman dedim.

biz kıbrısta harekattayken üzerime gelen kursunun önüne atlayıp şehid olan bir adıyamanlıdan bahsetmişti,tüylerim şaha kalkmıstı resmen.

orada türk kadınlarına yapılan çok edepsiz ve şerefsizce olaylarıda anlatmıstı ,içiniz bunalmasın diye yazmıyorum birebir..

ama tarihimizde ne soykırım yapmışız nede sömürgecilik Allah'ın izniyle gerçekler ortaya gün gibi çıkıyor 

Vatanımız sağ olsun.

Neler yapmışlar neler usta benim ciğerim acıyo bu yunanlar kadar p*ç , sümsük bir millet yok...

Hulki Cevizoğlu'nun İŞGAL VE DİRENİŞ adlı kitabını bi okuyun derim içiniz acıyacak gözleriniz dolacak

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

xous bunu yazdı:

bu vidyoyu facebooka nasıl koyacağız.

görüntüler yayılsın görmeyenlerde görsün

Usta ben facebook'a ekledim...

Benim imzamda yer alan gruba gel hayranı ol orada yayınlayacağım şimdi...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Cihan_Dem bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:
    Kıbrıs Türklerinden olan varmıdır bu sitede bilemem ama oraya babam gitti , ve bi abim dediki ben hayatımda böyle fırmalama yünan hayranı genç görmedim dedi adamların dedelerini pırasa gibi doğrdılar ama çocuklar dedi sürekli konuşurken  yünanca kelimeler kullanıyor dedi bi kaç tanesiyle konuştum nie böyle yapıyosunuz die dedi onlarda burası böyle dediler bana dedi malesef kıbrıs türkleri benim aldığım bu istihbarati bilgiye göre  çok vahim bi durumda...
     Biz bide bunlara yılda baya yüklü bi para veriyoruz adamlar yan gelip yatıyor ya bu dunya da iyi olmayacaksın yok ya somureceksin binceksin ustune vurcaksin kırbacı

Askerliğimi Güzelyurt'ta yaptım. Ne yazik ki bizim jenerasyondan (1982 ve sonrası) olan Kıbrıs Türkleri sanki düşman görmüş gibi bize bakarken, onların dedeleri, babaları da aksine onlara can veren, yeniden hayata bağlayan tek yegane sebep bizlermişiz gibi minnet dolu gözlerle bakarlardı. Nöbetlerimizde gelip "Napan askercik?" diye sorup bizimle konuşurlardı. Ki gidip gören bilir bir çok yer Kıbrıs'ta hala savaştan yeni çıkmış gibi. İnsan (!?) gidip inceler, öğrenir utanır yaptığından tabi ar damarı varsa.. Bırakın onlar bizi işgalci gözüyle görsün, bırakın hükümet dünya para versin, bırakın sanayisi 0 olan bir yerde sadece çok fazla para etmiyor diye binlerce ton portakal dalında çürümeye bırakılırken orada yaşayan memur 2,000 TL maaş alsın.. Allah hepsini islah etsin tez zamanda.. Yakında çıkıp bizi İngiltere'ye veya Yunanistan'a bağlayın diye bas bas bağırır bunlar. Bunca dökülen kanka, bunca verilen desteğe yazık..

Evet ne yazık ki bizimle emsal olan Kıbrıs Türkleri'nden nefret ediyor, hal ve tavırlarını arkadaşımızında dediği gibi Yunan-İngiliz kırması bir tutum almış olmasından dolayı kınıyorum. Yazıklar olsun hepsine..

İpimle kuşağım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Ben Kibris Turkuyum.

83 dogumluyum ve "siz"lerden nefret ediyorum,

Kibrista igrenc bi yer, lutfen gelmeyin arkadaslar...

Ne okumaya gelin, ne askerlige gelin. Nefret ediyoruz sizden!!! 1 tanenizi bile gormek istemiyorum orda.

Hep ingiliz,rum olsun istiyorum. TopraklariMMMizi onlar alsin, istiyorum. T.C. ye hic bi bok birakmasinlar insallah!!!

"ISGALCI" Turk ordusuda defolup gitsin!

not: belki bu sefer, bu sekilde anlatabilirim dilimde tug bitti biktim;

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=85374&sayfa=2#891012

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=1&folderid=78175

kac kisi var buraya yorum yapipta kibrista yasayan? Bunlarin kac tanesi irkcilikla karsilasmis? Tutup sen turksun, igrencsin hayvansin siktir git memleketimizden diyen biriylemi karsilastiniz? Bi yerde is alacaktinizda, sen Turkiyelisin deyip isemi almadilar? Girerken adaya, sinir kapisinda bir sorun mu yasadiniz... Polis mi copladi? Hepsinin cevabi koca bir "HAYIR". 14-15 yasinda bebelrin laflariyla, bakislariyla kafaniza gore elestiriyorsunuz isinize geliyor tabi... o cocuklar 25 yasina gelince ne dusunuyor bir sordunuz mu? Turkiyeden baska kaynagi olmayan, pasaportu ,kimligi dahi olmayan bir ulkude yasayan insanlar, Turkiye dusmaniymis oyle mi? Hahahaha! :D Rum bozmasiyiz tabii tabii... Devam edin boyle, ama emin olun Turkiyeyi sizden cok sever Kibris Turku. Ama o Turkiyede sizin gibi insanlarin oldugunu hep goz ardi ederek... Eger istediginiz, biz bunlari geldik kurtardik, gavur kopek gibi kesecekti deyip, gelip burda ayaginizin altinin opulecegini saniyorsaniz o ayri... O noktada kendinizi sorgulayin...

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

hop beyler durun 1 dakka ,kiminiz rum tohumu kiminiz ingiliz tohumu yaptınız , üste bir de belanızı okudunuz NE OLUYORUZ????

Dedelerimizin hatta bugun derslerimize giren üniverste hocalarımızın bizzat kan dökerek aldıkları toprakları bizim bugün AKIL ile STRATEJİ ile korumamız gerekirken, 

bu bedavacılık bu peşkeş tavırlar neden ??? neden 2 dakkada 1 oyuna geliyoruz -zokayı yutan balıklar gibiyiz...

KKTC TÜRK DEVLETİDİR TÜRK KALACAKLTIR İNŞALLAH. kimsenin orayı kenara yitmeye -yuhlamaya-dışlamaya ne yetkisi vardır nede hakkı vardır..

Kan dökülerek aldıgımız ana vatanımızı bugün politikayla ,proragandalarla koruyacagız ,kolluyacağız !!

Yeter bu kadar bölünmüşlük ,çuvaldızı kendimize batırma fantazimizi atın kenara ..

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Kıbrısıda, Kıbrıs Türklerinide, Mağosa Sahilinide, Lemarıda seviyorum =)

Sonunda Lemarıda çıldırttınız =)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    snuç ne oldu şimdi ? rumlar kablmü etti herşeyi?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 2810 Toplam Mesaj: 21