İşte İphone 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Bir tek beni mi baydı şu iphone'un popülerliği muhabbeti ? 

+100×1000

mhpnin 101000. yılı kutlu olsun ve  i Phone 1453 çıksın da i Phone 7 alalım der mutluluklar dileriz . :D Bende anlamıyorum hocam ya . Telefon telefon'dur. Gerektiği kadar alınmalı. Eminim burda tartışanların çoğu telefonu zevk için alıyor. Facebook Twitter Instagram Ziraat/Vakıf bank uygulamaları yüklü bir cihaz ya Iphone 3 yada Samsung galaxy Ace 'de kasar . ondan da emin değilim :) Kasma olayları herşey geçti. Hayırlısı bakalım bi çıksın da bakarız ne var ne yok :D 1500+ Telefon ziyandır. LG G3 , Iphone 5s , Samsung s4/s4 mini Efsane telefonlardır. Anıları vardır yarı yolda bırakmazlar. Gerektiği kadar almak iyidir. Alo desin yeter. Tabi Developer değilseniz..

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

16 GB model artık yok direk 32 GB'tan başlıyorlar. 32-64-128 GB.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

link nerede ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

link nerede ?

telefonun tasarımı ve birçok teknik özelliği zaten neredeyse netleşti hacılar. E fiyatı da ortaya çıktı. Tanıtım tarihinde sadece kesinlik kazanacaklar hepsi o. Yani sürpriz bir tarafı yok şuan için tanıtımın. Sadece kutusunda lightning dönüştürücü verip vermeyeceklerini merak ediyorum şahsen. Hatta onunda sızıntısızı geldi. Beraberinde vereceklerim dönüştürücüyü sanırım.

DrKeworks tarafından 03/Eyl/16 14:34 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Uygun tutmuşlar fiyatı ama almak için s serisini bekleyeceğim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Uygun tutmuşlar fiyatı ama almak için s serisini bekleyeceğim,

!?!?!?!?!?!?!?

. . .. . ... .
Toplam Hit: 12180 Toplam Mesaj: 108
apple apple iphone 7 ayphone 7