folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İşte İşsizliği Sıfırlayacak Plan ....!!!!

İşte İşsizliği Sıfırlayacak Plan ....!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

peki diyelimki yola çıktık

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5Kv8LvatLIs#t=18s

EcHoLL tarafından 17/May/13 21:08 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

şu oda.tv   aydınlık ve chpnin dediği herşey resmen milletle t*şak geçmek gibime geliyo bana :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

ne biçim insanlarsınız hacı siz ne mizah var ne drama.  adamların yapmış olduğu haber milletle dalga geçmek değil. burada bahsetmek istediği

konu sizin vergilerinizle suriyeli arapların gereksiz bir şekilde para verilmesidir. hay sizin anlayışınıza ben... milletle daşşak gecen varsa oda

yönetimdeki şakirtlerdir.  biri demiş ki pkk  sınır dışına çıkıyor birilerinin zoruna gidiyor. peki sana sormazlar mı neye karşılık sınır dışına çıkılıyor? ne

gibi anlaşmalar yapıldı. üstelik bu anlaşma dediğin  terör örgütüyle yapıyorsun sonrada barış mesajı veriyon. peki ne diye esadla savaş mesajı

veriyon.  hükümet açıklayamadı sen mi açıklayacan mı bakam? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

şu oda.tv   aydınlık ve chpnin dediği herşey resmen milletle t*şak geçmek gibime geliyo bana :)

Kara mizah diye birşey duymadın heralde.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

o kıyafetleri öyle giyip çıkaracak adam götte verir çok daha fazla kazanır.

valla ben veriyorumda yapan yok geymiyiz biz diyolar

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Kara mizah diye birşey duymadın heralde.

duydum duydum da hacım bahsettiğim haber (!) mecraalarındaki çıkan haberlere inanan bir vatandaş gibi kendimi 15 saniye düşündüm de " sokayım bunların yapacağı mizaha" diyesim geldi..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

bu oç'ler zaten insanlar çalışsın diye sigorta parası ödemeye mecbur bırakmamışlar mıydı?

icatlara bak sen.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    bu mizah,bazı arkadaşlar ciddiye almış verilen mesajı almak işlerine gelmiyo çünkü tuzlari kuru ne diyelim.türkiye'de savaş çıksa nereye siginacaksiniz kim kabul edicek bizi düşünün bi cevap verin ondan sonra suriyeden gelenlere yapılan harcamaları verilen desteğe bakın aynı muameleyi bize sinirimizdaki hangi ülke yapar?birde pkk'nin sınırları terk etmesi kimsenin zoruna gitmiyo birisi bahcene girip evinin onundeki oğlunu vurup oldurse ne yaparsın sessizce çekip gitmesini izlerim diyebilir misin vicdanına sor öyle cevap ver evlat sahibi olanlar daha iyi anlar böyle bi durumu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    bu mizah,bazı arkadaşlar ciddiye almış verilen mesajı almak işlerine gelmiyo çünkü tuzlari kuru ne diyelim.türkiye'de savaş çıksa nereye siginacaksiniz kim kabul edicek bizi düşünün bi cevap verin ondan sonra suriyeden gelenlere yapılan harcamaları verilen desteğe bakın aynı muameleyi bize sinirimizdaki hangi ülke yapar?birde pkk'nin sınırları terk etmesi kimsenin zoruna gitmiyo birisi bahcene girip evinin onundeki oğlunu vurup oldurse ne yaparsın sessizce çekip gitmesini izlerim diyebilir misin vicdanına sor öyle cevap ver evlat sahibi olanlar daha iyi anlar böyle bi durumu

hocam mizah dediğin kısmı üstüme alınıyorum müsadenle,  bu kadar ciddi bir konuda mizah yapacak adam sktirsin gitsin.

diğer dediğine gelince hacım olayı bazı orospu çocuğu yayın grupları bilerek pkk o kadar insanı öldürdü şimdi nasıl rahatca çekip gidicekk lo lo lo ülke elden gidiyo gibi provakatif söylemlere giriyorlar.

ben şundan eminim ki şu ana kadar ki pkklı olanların yüzde 85i (ki bu oran dağdakileri ve şehirdekilerin bir çoğunu kapsar- amele takımını yani-) neyin doğru neyin yanlış olduğunu ne için çatıştığını bile bilmiyor.  şimdiye kadar yok anadil yok sosyal hak ıvır zıvıra dayandırdılar. tayyip de alın dedi. al sana anadil al sana sosyal hak. ne oldu? kıvıracak bişeyleri milleti kandıracak tutar tarafı kalmadı pisi pisi gidiyorlar işte. analarının amlarına kadar yolu var..

haa gönül isterdi ki doğuda 1 2 il vereceksin bunlara apo pçini de koycan oraya alın size devlet dicen kim istiyorsa gitsin kürdistana. ondan sonra basıcan bombayı dünya kaç kucak göstericen, kökünü kurutcan teröristlerin de nerde onu yapacak babayiğit...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı

ne biçim insanlarsınız hacı siz ne mizah var ne drama.  adamların yapmış olduğu haber milletle dalga geçmek değil. burada bahsetmek istediği

konu sizin vergilerinizle suriyeli arapların gereksiz bir şekilde para verilmesidir. hay sizin anlayışınıza ben... milletle daşşak gecen varsa oda

yönetimdeki şakirtlerdir.  biri demiş ki pkk  sınır dışına çıkıyor birilerinin zoruna gidiyor. peki sana sormazlar mı neye karşılık sınır dışına çıkılıyor? ne

gibi anlaşmalar yapıldı. üstelik bu anlaşma dediğin  terör örgütüyle yapıyorsun sonrada barış mesajı veriyon. peki ne diye esadla savaş mesajı

veriyon.  hükümet açıklayamadı sen mi açıklayacan mı bakam? 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 6601 Toplam Mesaj: 51