folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Mehmetçiğin Yeni Silahı

İşte Mehmetçiğin Yeni Silahı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

bu m4 ya mehmetçik bir g3 yandan yemişi fotosunu görmüştüm ama t 50 de olabilir dediğim emin değilim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

jannissary bunu yazdı:
    -----------------------------
    hk-416nın aynısı la bu  nası biz yaptık anlamadım :|

hoca hk416 nın yandan yemi$ versiyonu gibim olmu$ bu. Sana aralarındaki bir farkı soyleyimmi 

Bu tufek 500m menzili var.  HK-416 nın 980m. Ayrıca hk-416nın bundan daha iyi i$çilik kalitesiyle üretildiğindn $üphem yok. 

Hem hk416 ana muharebe tüfeği bile değil ve biz bunun çakmasını yapmı$ız.:S 

HK-417 nin çakmasını yapsalardı ya a.Q

HK-417 7.62x51mm  mermi atıyor ve 1085m menzili var.:S   HK-33 ten sonra yapılan bir hata daha denebilir.:S(ki$isel fikrime göre) 

Long Live Turkey..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

güzewl silah etkili menzil 500 metre çok iyi

hk-33 kullandım şaşkın değilsen hedef isabette başarılı bi silah 

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:

jannissary bunu yazdı:

hoca hk416 nın yandan yemi$ versiyonu gibim olmu$ bu. Sana aralarındaki bir farkı soyleyimmi 

Bu tufek 500m menzili var.  HK-416 nın 980m. Ayrıca hk-416nın bundan daha iyi i$çilik kalitesiyle üretildiğindn $üphem yok. 

HK-417 7.62x51mm  mermi atıyor ve 1085m menzili var.:S   HK-33 ten sonra yapılan bir hata daha denebilir.:S(ki$isel fikrime göre) 

lafı tıkadın ağzıma fak yu :| :P

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:

jannissary bunu yazdı:

deniz piyadelerinin (amerikan) kullandığı silahlardan biri hk-416la m4a1 ler m16lar şunlar bunlarla beraber.menzil var menzil var.etkili menzil diye birşey var hangisi bilmiyoruz,o yüzden direk eleştirmeyelim diyorum ben.hk-33 hata değildi çünkü hk-33ler blok alım yapılmadan vazgeçildi.
    çakma değil ayrıca lisansı alınmış üretimi yapılıyor,sapla samanı ayırak.gerçi silahın  kullanımınndan sonra ortaya çıkıcak birşeyler ama bazı noktalar belli .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Lisansı alınmıs ve basarıyla uretilmistir. ancak mke cok kazıkcı bir kurum, fiyat olarak bize sokabilirler bu yuzden silahın alımı yapılırmı bilemiyorum. menzile neden takıyorsunuz anlamadım. alınan silah ana muharebe silahı, suikast tufegi degil. 150-200 metreden sonra zaten cıplak gozle hedefi dogru durust secemezsin, 500 metre gayet iyi bir menzil.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    mermisi kendine özgü olsun yada 5.45x39 olsun 5.56x45 nato olmasında çünkü amerikanın yaralama tezi çürüdü kendileri bile 6.5 yada 6.8 mermi arayışı içersindeler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek

Dipciği M16, Şarjörü AK47, ana gövde G3 ile MP5 arası toplama bir silah olmuş.

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    maydonoz07 bunu yazdı:

güzewl silah etkili menzil 500 metre çok iyi

hk-33 kullandım şaşkın değilsen hedef isabette başarılı bi silah 

hoca G3 ün etkili menzili 1200m  hattaa dürbünle 2000m :) Hemde 7.62mm mermi atıyor, g3 e kar$ı yapılacak pek bi$i yok, kodumu indiren bir silah ve uzun menzilli

He $arjor dersiniz oda hiç sorun değil aslında, 50-100 lük beta $arjorler var onlardan alsınlar. Tutukluk i$ine gelincede bakımını yaparsanız ve söküp takmasını biliyorsanız g3, Hk-33 e bin basar.  

Long Live Turkey..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    cxa1191s bunu yazdı:

Dipciği M16, Şarjörü AK47, ana gövde G3 ile MP5 arası toplama bir silah olmuş.

Başta resme pek dikkat etmemiştim ama bu aynen arkadaşın dediği gibi toplama bir silah olmuş yav:(, alttaki silah ise bildiğin g3

alttaki 1.1km menzilli uzun namlulu bari bu %100 yerli olsun yav:(, ben şahsen benzerini görmedim daha önce

buda 900m menzilli uzun namlulu

Toplam Hit: 12331 Toplam Mesaj: 29