folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İstifa Ettim Çalıştığım Günlerin Maaşını Yatırmadılar

İstifa Ettim Çalıştığım Günlerin Maaşını Yatırmadılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı:
    -----------------------------

Bence Paraya Acil İhtiyacin Yoksa Bi Süre Kendin Yüz Yüze İste Vermesinler Tamam mı Sonra Mahkemeye maddi manevi aç davanı fazlasıyla kopar. böyle kul hakkı yiyen pezevenklere herşey mübah...  

-----------------------------
    hocam pazartesi gunu gdip konusucam yok vermicez derlerse mahkemeye vericem az bi para değl....

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    eger 15 gun onceden haber vermeden cikarsan yarim maas kesiyolar diye biliyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

hocam istifa ettim bi anda oldu nasıl haber veriim ki :S

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

evet  kesiliyor

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

naaptın hacım alabildinmi?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 3969 Toplam Mesaj: 26