folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstihbarat Tayyipe Gidiyo (Neye Yaradı)

İstihbarat Tayyipe Gidiyo (Neye Yaradı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByOzaN
    ByOzaN's avatar
    Erkek
    ARkadaşlar Mit in istihbaratlarının operasyondan önce ilk olarak Başbakana gittiğini duydum bunu tayyip yapmış

Eğer bu doğruysa çok kötü bir şey Başbakan izin vermedikçe hiç bir operasyon yapılamıyor ve başbakanın haberi olmadan hiç bir operasyon düzenlenemiyor

Çok kötü çok

bu kanunu Tayyip getirmiş

Doğrumu sizce

Yok imzam falan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    adı üstünde istihbarat lan sen nerden duydun a.q
    mantık biraz

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    bay pipo yu oku (doğan yurdakul - soner yalçın) bu konuda bir çok bilgi barındırıyor

gaipten görüntüler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByOzaN
    ByOzaN's avatar
    Erkek
    Birileri konuşurken duydum adı üstünde "duydum"

Yok imzam falan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UniCorN
    UniCorN's avatar
    Erkek
    Senin şerefsiz deyip yerin dibine vurduğun insan bu ülkenin halen daha başbakanlık makamında görevini yürütmektedir. Bir kere konuşurken bunu göze al. Nasıl ki günümüz cumhurbaşkanına şerefsiz diyemezsen onada deme ve de ima etme...

Senin saydığın standartlar teker teker geliyor. En önemlisi sağlık ve hükümet sağlığa elinden geldiğince yatırım yapıyor. Başbakanı sevmeyebilirsin. Ama sana bir şey söyleyeyim mevcut adamlar içinde en oy verilebiliri kesinlikle bugünkü başbakan ya da geleceğin cumhurbaşkanı . . .

ve üç nokta . . .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailonur
    ismailonur's avatar
    Erkek
    mit'in her yaptığını başbakana bildirdiğini zannetmiyorum, böyle bi kanun olsa bile bu kanunu çok rahat çiğneyebilirler, adı üstünde mit, başbakan nerden anlayacak :D

Dere kenarından ev alma ; Sel Alır | Yaşlıyken kız alma ; El Alır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Genelkurmayda mit de başbakanlığa bağlı. Eğer başbakan isterse genelkurmay başkanını görevden alma yetkisi var:D:D sanırım bu bilgi yeterlidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UniCorN
    UniCorN's avatar
    Erkek
    zumsuk bak sana o konuda sonuna kadar hak veriyorum. Hatay (Antakya) ilimizin %60 dan fazlası yabancılara satıldı. Atatürk burayı alabilmek için ne kadar uğraşmıştı. Sattılar, Sattılar sonunda baktılarki şehir komple gidiyor sonunda kanunu tekrar düzelttiler bir şehrin binde 5 inden fazlası yabancılara mülk olarak satılamaz diye. Bu konuda sana katılıyorum. Zaten yaptıkları bazı yanlışlarda var. Nede olsa onlarda insan. Fakat bu kasten yapıldıysa vatana ihanettir . . .

ve üç nokta . . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    tayyip genel kurmay basaknını skmi görevden alır...
    mgk sekreteri ile karıstırma
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    doru terör olayları arttı.bu mu düzene sokmak.kapkaç fuhuş arttı bu mu duzene sokmak. önüne gelen bayraa millete devlete hakaret edio bu mu duzene sokmak.
    evet doru.bunların hepsi DÜZENE SOKMAK!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    No_5

bulent ecevit skti birakti diyelim. o zaman ki dolar ve euro ile... suan ki dolar ve euro nun arasinda ki farki kavrarsan kimlerinde skip biraktigini daha iyi anlayacagini sanirim. o zmn dolar kaclardaydi simdi kaclarda? martaval okumayin. gizliden devaluasyon oluo. bu kdr basit bakalim bu hafta neler olucak.

Yakarız Bu Gezegeni...
Toplam Hit: 2777 Toplam Mesaj: 20