folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İtunes‘Den Whatsapp Alacak Babayiğit.

İtunes‘Den Whatsapp Alacak Babayiğit.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Merhaba müridler, telefonum wifi üzerinden kendi kendini güncellemiş desem inanırmısınız?

Aynen öyle oldu ve jailbreaklı ios kullandığım için tüm programlarım gitti. İçlerinden WhatsApp lazım birtek bana acilen.

Yerime itunes'den kredi kartıyla 0.99$'a WhatsApp alacak müride Turkcell veya Avea'dan 5 tl kredi göndereceğim.

Yolculuktayım kredi kartımı evde kaldı yarama merhem olun yengenizi bekletmeyeyim:)

Kabul eden pmden telefon numarasını göndersin önce krediyi geçeyim sonra appı alın bana

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Şimdi bi mürid çıkacak ve '' kontör göndermene gerek yok halledelim hemen '' diyecek ve tahribatın farkını gene yansıtıcak.

dipnot ; Itunes'ım yok la olsaydı ben hallederdim.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Yolla numarani hocam. Krediye gerek yok :)

edit: kullanici mailin lazimmis

Castaway tarafından 26/Oca/13 20:38 tarihinde düzenlenmiştir

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Hocan itunes mail adresin lazim. Mail adresini ver halledelim. Konture falan gerek yok :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam seni şuraya havale edeyim:

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/75656-jbsiz_crackli_uygulama_kurulumu_iphone_4-4s-5_ios_6_dahil.html

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

işin görülmedi ise yolla hocam bilgileri. alalım uygulamayı

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

benim acc üzerinden indirebilirsin,wp8'e geçiyorum pm'den kullanıcı adı ve şifremi gönderdim.

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı

benim acc üzerinden indirebilirsin,wp8'e geçiyorum pm'den kullanıcı adı ve şifremi gönderdim.

ben biliyorum seni kim ikna etti =)

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı

yok hocam iknaa mevzuu değil :) pazartesi çıkacak olan lumia 620'nin fiyatı uygun ve kullanılabilir görünüyor..920 almayacağım zaten.

dont think twice its all right
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

Arkadaslar Banada varmi yardımcı olabilecek bir mürid acc varsa yada kartla alıp bana donun ücretini gerekirse havale edeyim :)

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    Lemuria bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı

yok hocam iknaa mevzuu değil :) pazartesi çıkacak olan lumia 620'nin fiyatı uygun ve kullanılabilir görünüyor..920 almayacağım zaten.

hacım 920 al çok ciddiyim. ben aldım ve şunu söyleyebilirim sana pişman olmayacağın bir telefon. 620 fiyatı nekadar bilmiyorum ama arada fark fazla yoksa 920 al.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 2281 Toplam Mesaj: 15