folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder İyi Bir HTML Editöre İhtiyacım Var Ya Da Başka Bir Şeye

İyi Bir HTML Editöre İhtiyacım Var Ya Da Başka Bir Şeye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Arkadaşlar..

Sorunum şu.. Yer imlerimi düzenlemek..

8-10 senedir yedeklediğim yer imlerimi düzenli toplamıştım fakat bir yanlışlı sonucu kayboldu..

Ben de tekrar birleştirmek durumunda kaldım .. fakat bu sefer çok fazla tekrarlanan girdi var ( yedeklerin yedekleri vs )

bunları silem için bir makro - otomasyon a ihtiycım var..

Makro şunu yapacak "http*.*" paternindeki linklerin kopyalarını ve arayaıp bulacak ve silecek

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

aradığın şey html editör değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bazı editörlerin makro yetenekleri var da ondan şey ettim... 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

C++ ile yazsak htmli açar mı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Merak ettiğim İm'lerin hepsi tek bir dosya içerisinde mi?

im'ler paragraf şeklinde mi, yoksa satır satır şeklinde mi?

-0-

tek dosya şeklindeyse. el yordamıyla Note++ metin editöründe CopyReplace(?)  komutu yardımıyla, ilk copy yerine aradığın satırı, RePlace yerine de " " boşluk ifadesi girsen. ve tarama yönünü de sayfa başından sonuna doğru desen. sanırım olur gibi. 

ama her bir html.. başlangıcını sayfa sonuna kadar  tek tek elle girmek, biraz uzun sürer. 

-0-

RegEx düzenli ifadeler üzerinde çalışmak lâzım. 

RitmFarbRacourci tarafından 16/Tem/19 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Evet ^^

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

tüm linkleri alt alta buraya kopyala

çiftleri sil

google: duplicate remover

https://www.browserling.com/tools/duplicate-lines

biraz daha yeteneklisi: https://textmechanic.com/text-tools/basic-text-tools/remove-duplicate-lines/

NoktaliVirgul tarafından 16/Tem/19 19:11 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Evet ^^

Ev 'et

Ev 'mek ;

Ev 'et 'mek ; @Muaythaist 'in konusundan (^.^` 

ama hangisine Evet. (evet, CopyReplace çok zamanımı alıyor. bu mu?)

Up'layalım ba'alım. 

@NoktaliVirgul , Paragraf içerisinde orantısız-aralıklı-tekrarlayan Düzenli İfadeler için de geçerli mi bu "remove duplikate -lines-" adlı 2 site için? 

@ilteris, öyle şakalaşıyoruz dostum ^^`,  aney,  saat 21.00'e geliyor.

RitmFarbRacourci tarafından 16/Tem/19 21:00 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

Evet ^^

Ev 'et

Ev 'mek ;

Ev 'et 'mek ; @Muaythaist 'in konusundan (^.^` 

ama hangisine Evet. (evet, CopyReplace çok zamanımı alıyor. bu mu?)

Up'layalım ba'alım. 

kat la na rak aşsdlfkişaskldf noluyor niye rap yapıyonuz :D 

dırimvivır iş görmüyor mu ?

next next next install
Toplam Hit: 1002 Toplam Mesaj: 9
html makro html editör