folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İyi Geçirdiler

İyi Geçirdiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
    Dikkatinizi çektimi bilmem ama kuzey ırağı bahane ederek Ne kadar zam varsa hepsini millete bindirdiler gerçekten bu strateji için akp ye ve onlara oyverenlere teşekkürü bir bor bilirim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rica ederim ne demek..

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek
    bole durumda geçirmicekde ne zmn gecırcek :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

durmak yok yola devam, durmak yok zama devam

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocak33
    kocak33's avatar
    Erkek
    deveye diken adama miken yaraşır demiş atalar boşa dememiş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:
    -----------------------------

rica ederim ne demek..

puhahahah ibo ibo :D:D bunlar geçirmeye başladılar ya artık bizim millet sever hükümeti. Nasıl olsa bize koyan her zaman sevilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

annem saf kadındır şeytan iyidir desen  inanır ama babam nasıl oldu da bunlara oy verdi hala inanamıyorum :| öldürmeyi bile düşündüm ama elden bi şey gelmez :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

O kadar Tank Top Tüfek Mühimmat nakliyesi yapıldı , Savaş uçakları kalktı binlerce dolarlık yakıt yakan , kim ödeyecek bunları ? Ne sandınız :) Diğer yanda 450 milyar dolarlık dış borcumuzun faizini ödemeye çalışan devasa kredi kartı borç zedesi gibi ülke mi dersin... 30 trilyona tadilat yapacak zihniyet.. Kimden çıkacak bu para :) Tabiki senden benden...

Nasıl temizlenir bu borç basitinden açıklamak gerekirse , her vatandaşımızın doğuşundan itibaren 7.8 milyar borçlu doğuyor. 3 kişilik bir aile 24 milyara yakın borçlu oluyor kısaca :)

70 milyon insanımız gelip geçenin kazıkladığı soyduğu dolandırdığı ülkeyi düze çıkarmak için 8 milyar verirse kişi başı anca o zaman düze çıkarız. Bu borç ileride öyle bela olacakki , heralde tüm dünyaya nota verecez. "Ödeyemiyoruz,ödemeyeceğız. Gelip alın alabiliyorsanız." :D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    Halâ bu adamların ekonomi ve siyasetini beğenenler var, ne para kaldı ne gurur. Ama ben asıl bundan sonra gelecek hükümete acıyorum, satılmadık yer kalmadı, ihracat sıfır, üretim eksilerde bundan sonra gelenin götünde patlayacak ekonomi, sıcak paranın %20 gitse afrika ülkelerinden beter duruma düşeriz....  Yoklukların içinden doğup, yedi dünyaya kafa tuttuk, sonra tayyip, menderes, özal gibi satılmış şerefsizler başa geçti(geçirildi) sonrası bugün, siz hala yola devam edin yolun sonu uçurum...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

kafkafkaf bunu yazdı:
    Halâ bu adamların ekonomi ve siyasetini beğenenler var, ne para kaldı ne gurur. Ama ben asıl bundan sonra gelecek hükümete acıyorum, satılmadık yer kalmadı, ihracat sıfır, üretim eksilerde bundan sonra gelenin götünde patlayacak ekonomi, sıcak paranın %20 gitse afrika ülkelerinden beter duruma düşeriz....  Yoklukların içinden doğup, yedi dünyaya kafa tuttuk, sonra tayyip, menderes, özal gibi satılmış şerefsizler başa geçti(geçirildi) sonrası bugün, siz hala yola devam edin yolun sonu uçurum...
    Geçirmenin Devasa boyutlusu Sülo ile Satılık Tansu zamanında oldu ilginçtirki bunların adını pas geçtin dostum.

Millet olarak saf olmak kaderimiz sanırım, Sabah akşam tesbih çekerken bile sözde tabi, Vatan Millet sakarya dersen milleti mükemmel uyutur anasını bile bellersin desene tansu Süslü laflar la başımızı döndürmüş sanırım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    decameron bunu yazdı:

O kadar Tank Top Tüfek Mühimmat nakliyesi yapıldı , Savaş uçakları kalktı binlerce dolarlık yakıt yakan , kim ödeyecek bunları ? Ne sandınız :) Diğer yanda 450 milyar dolarlık dış borcumuzun faizini ödemeye çalışan devasa kredi kartı borç zedesi gibi ülke mi dersin... 30 trilyona tadilat yapacak zihniyet.. Kimden çıkacak bu para :) Tabiki senden benden...

Nasıl temizlenir bu borç basitinden açıklamak gerekirse , her vatandaşımızın doğuşundan itibaren 7.8 milyar borçlu doğuyor. 3 kişilik bir aile 24 milyara yakın borçlu oluyor kısaca :)

70 milyon insanımız gelip geçenin kazıkladığı soyduğu dolandırdığı ülkeyi düze çıkarmak için 8 milyar verirse kişi başı anca o zaman düze çıkarız. Bu borç ileride öyle bela olacakki , heralde tüm dünyaya nota verecez. "Ödeyemiyoruz,ödemeyeceğız. Gelip alın alabiliyorsanız." :D

aynen katılıyorum hoca. hele son cümlen son noktayı koymuş "Ödeyemiyoruz,ödemeyeceğız. Gelip alın alabiliyorsanız." :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 2536 Toplam Mesaj: 19