folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İyonize Su (Türk İcadı)

İyonize Su (Türk İcadı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

boşver iyonize suyu hocam sınırsız enerji varken ne gerek var bkz (http://tahribat.com/Forum-Kendi-Kendine-Elektrik-Ureten-Makine-Dunyada-Bir-Ilk-204148/)

bu arada adamda tam bir profesyonel dolandırıcı karizması var, delimidir nedir yok öyle yaptık böyle yaptık var mı herhangi bir akademi camiyasına onayın yok anca götüm götüm sallıyorlar...
    edit: hadi boku öyle yaptın diye sallıyorsun ulan o bokun içindeki bakteriler nereye gidiyor, katı atıklar nereye gidiyor oroletle kakaoyu karıştırmış boklu su diyor,
    iyonize su buldum diyor, içeriğine tam bakmadım ama büyük ihtimalle varolan bir fizik kuralını zaten sanayide uygulamada olan bir ürünün tv de şovundan başka bişey değil.

ben yazıyordum araya bişi girdi atamadım yazdığımı

özellikle 2:40 tan sonraki konuşma

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

olm zaten kartonun ustune normal su doksen oda yanmaz olay ne burda 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Belki gerçektir ama adamın tipi ve konuşmayı görünce inanmayasım geldi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

ingilizce hakkındaki makaleyi okudum genel olarak özetlemek gerekirse adamı burada tam anlamıyla dolandırıcı diye tanıtmış seminerlerde büyük şirketleri dünyayı daha güzel bi yer felan yapcağız ayağıyla teknoloji parası alıyormuş ve hiç bir zamanda bu teknolojiyi geliştirmeye uğraşmıyormuş.hatta bu sayede ispanyol vatandaşlığı bile almış,vede yalnız bir bilim adamı değilmiş onun için çalışan çok fazla yardımcısı varmış. gibi gibi adamı cidden çok ağır eleştirmiş.

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

yuh arrtık :D

ne mübarek suymuş 

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalanını dikeyim. 10 günde bir akvaryuma balık alıyormuş. Balık çişi olan sudan bardağa doldurup içmişler. 

Çocuk bile inanmaz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    blackmir bunu yazdı

yuh arrtık :D

ne mübarek suymuş 

... su okadar temizdiki ben ve arkdaşlarım akvaryumdaki bu sudan birer bardak içtik. 

niye

bu nasıl mantık lan

wert tarafından 21/Oca/15 20:14 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar ne yazık ki kosgebe proje verdiğinizde bu seviyedeki arkadaşların onayından geçiyor,

bu sebeple arge projelerinde birçok firma kosgebi karıştırmıyor, çünkü ne desek anlatamıyoruz. Seviye belli.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

balıklar sadece bu su ile besleniyormuş ahahahsdahsdhasdhasd

Converse giyen uzaylı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Icat degil bu su butun çoğu fabrikada var