İzmir Buluşması (Son)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

ne rakı balığı ya kendınıze gelın.maksat muhabbet amacımızdan sapmayalım çalışan var çalışmayan var.

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Kehanet bunu yazdı:
    -----------------------------

ne rakı balığı ya kendınıze gelın.maksat muhabbet amacımızdan sapmayalım çalışan var çalışmayan var.

Senın kımle ne zorun var ??? varsa bı konu soyle gecen konununda kapanma sebebı sen ve mentalitendi biliyorsun değil mi?

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

hayda yazdığım nıye böyle sorun yaratıyor kı senın için herhangı bır arnıyetım yok sadece fıkrımı soyluyorum neden bu kadar rahatsız oluyorsun ki ?

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Beyler lutfen tartismayin artik ya bi bulusma yapacaksiniz birbirini yedi herkes.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

rakı balık filan yok arkadaşlar saçmalamayın.

parası olan var olmayan var + ben alkol kullanmadım hayatım boyunca içmeyen arkadaşlarda vardır.

Çay kahve muhabbet bu kadar normal bi kafede içecek varsa yine içer..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Alkol tüketmek tbt buluşmalarının bir zorunluluğu değil , olamaz da . Her buluşmada bunu dayatıyor olmanızı anlayamıyorum . Madem tek ortak nokta bu siteye üye olmak ona uygun şekilde herkesi kucaklayacak bir ortam oluşturalım .

İzmir buluşmalarında  katılımı düşüren temel neden bu bence . Daha önceki buluşmalarda organize edenlerin tutumları nedeniyle bilerek katılmadım . Tbt içerisinde sahip olunan anlayış esas nokta kabul edilecekse bu dediklerim dikkate alınmak zorunda . Yoksa ben de çıkar hisar camiinde cemaat olarak namaz kılalım , imamla fotoğraf çektirip tbt pankartı açalım diyebilirim .

İzmir bazıları için kordon da rakı içmek bazıları içinse hisar camiinde namaz kılmaktır . Bu gerçeği gözardı ederek illa bira içelim rakı içelim diye dayatacaksanız izmir buluşması yazmayın başlığa insanları kandırmayın .

Alkol tüketiyor olması bir insanın kendi tercihidir karışmak kimsenin haddine değil fakat ortak olarak yapılacak bir işin amacıymış gibi sunulması orada bir görmezden gelmenin , dayatmacılığın olduğunu gösterir . O yüzden buluşmanın niteliği iyi belirlensin gelebilecek olanların çekineceği sebepler ortadan kaldırılsın .

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Matchup bunu yazdı:

Alkol tüketmek tbt buluşmalarının bir zorunluluğu değil , olamaz da . Her buluşmada bunu dayatıyor olmanızı anlayamıyorum . Madem tek ortak nokta bu siteye üye olmak ona uygun şekilde herkesi kucaklayacak bir ortam oluşturalım .

İzmir buluşmalarında  katılımı düşüren temel neden bu bence . Daha önceki buluşmalarda organize edenlerin tutumları nedeniyle bilerek katılmadım . Tbt içerisinde sahip olunan anlayış esas nokta kabul edilecekse bu dediklerim dikkate alınmak zorunda . Yoksa ben de çıkar hisar camiinde cemaat olarak namaz kılalım , imamla fotoğraf çektirip tbt pankartı açalım diyebilirim .

İzmir bazıları için kordon da rakı içmek bazıları içinse hisar camiinde namaz kılmaktır . Bu gerçeği gözardı ederek illa bira içelim rakı içelim diye dayatacaksanız izmir buluşması yazmayın başlığa insanları kandırmayın .

Alkol tüketiyor olması bir insanın kendi tercihidir karışmak kimsenin haddine değil fakat ortak olarak yapılacak bir işin amacıymış gibi sunulması orada bir görmezden gelmenin , dayatmacılığın olduğunu gösterir . O yüzden buluşmanın niteliği iyi belirlensin gelebilecek olanların çekineceği sebepler ortadan kaldırılsın .

kardeşim hepsine katılıyorum ama en önemli şeyi atlamışsın.

İzmir'in en büyük özelliği her şeyi bünyesinde barındırmasıdır. Gideriz bir yere isteyen içer, isteyen vakti geldiğinde gider namazını kılar gelir.

Ama hepsi aynı sofrada yer içer muhabbetini eder. Önemli olan İnsanlıktır.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

şimdi önceki buluşmalarda (gerek benim tertiplediğim gerek enes in tertipledikleri) gittiğimiz mekanlarda her daim isteyen alkollü istemeyen alkolsüz içecek tercihini dilediği gibi kullanmıştır.

rakı balık hadisesi biraz fazla uç noktada kalır katılımcı topluluğu düşünürsek. bunda çalışan var, öğrenci var işsiz var. var oğlu var. teklifi yapan arkadaş değişiklik olsun olursa güzel olur diye yaptı teklifi bi durum yok, illa rakı balık diye.

doğa cafe zaten buluşmamız için yterli imkanları sağlayan bir yer.isteyen istediğini içer. illa içcen ülen! diye bi durum yok.

polemikler burda son bulsun. yoksa bak yeminlen zikicem belanızı :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek

:\

a.k.a. wyrus , kelle verilir kal-a verilmez!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

up.

kesinleşsin herşey. :)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 14094 Toplam Mesaj: 123