folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir De Çamaşır Yıkatabileceğim Yer

İzmir De Çamaşır Yıkatabileceğim Yer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    Arkadaslar izmir Buca da polis okulunda ogrenciyim. Okulda çamaşır yıkanıyor ancak hem temizlenmiyor hem de onlarca adam var, kaybolma vs oluyor. Elimde yıkamaya alışıgım ama o da yoruyor bi yerden sonra acaba arkadaslarla beraber uygun fiyata yıkatıp kurulayacak biyer varmı? Veya başka bi fikriniz varsa alayım tesekkurler

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

eray bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaslar izmir Buca da polis okulunda ogrenciyim. Okulda çamaşır yıkanıyor ancak hem temizlenmiyor hem de onlarca adam var, kaybolma vs oluyor. Elimde yıkamaya alışıgım ama o da yoruyor bi yerden sonra acaba arkadaslarla beraber uygun fiyata yıkatıp kurulayacak biyer varmı? Veya başka bi fikriniz varsa alayım tesekkurler

Bizim aydın da bu tür çamaşır yıkama yerleri genelde avm lerin içinde oluyor KİPA Forum Aydın gibi sende yakınsan şayet forum bornova ya bakabilirsin v.b

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı:

eray bunu yazdı:

Bizim aydın da bu tür çamaşır yıkama yerleri genelde avm lerin içinde oluyor KİPA Forum Aydın gibi sende yakınsan şayet forum bornova ya bakabilirsin v.b

daha yeniyiz sehirde cumartesi gtmeyi planlıyorum forum bornowaya netten de bikac yer baktım gdip konusacam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    Dokuzçeşmelerde Anatolia kız öğrenci yurdunun yanında spotçu aynı zamanda terzilik yapan bir dükkan var adını şu anda hatırlamıyorum çamaşır da yıkıyolardı, en son 5 liraydı şu an ne kadardır bilemiyorum.Polis okulu nerde bilmiyorum yakınmıdır ama dokuzçeşmeler fakültesinin karşısında kalıyor bu dediğim yer .bir de şunu söyliyeyim iyi yıkarmı hiç bilemiyorum ben birtek terzi işi için gittim çünkü

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

en basiti yakınlarında erkek yurdu varsa git konuş yıkatmak istiyorum diye parasıylanı duyunca yıkarlar zaten mırın kırın etmezler

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

eray bunu yazdı:

bucada olması lazım gene hacı 
    olmadı ver bızde yıkatayım ben ama bu yıl bornovadayım ama bucada oldugum surece halledebelırız  

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

buca hukuk fakultesi arkasındakı sokakta  evin camında full camasır yıkama utleme yazıyor 5tl mi filandi gecen gun gördüm

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek
    bornovaya getir bizde legen var ben yikarim.

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ver bi izmirli müride yıkasın 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    Hepinize tesekkurler ancak muridlere yük olur 2 yıl dewam edecek bu is hem arkadaslar war okul Buca Şirinyerde ayrıca haftasonu dolaşıp fiyat alıcaz bakalım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habitrail
    habitrail's avatar
    Erkek

hocam yakınlardaki erkek yurtlarıyla konuş.

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybıdır.
Toplam Hit: 3310 Toplam Mesaj: 13