folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir Depremi :)

İzmir Depremi :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    la niksiz sen nerdesin aradım dışardaymışın Allah'a açık havada mı yaşvarıyodun dötümü koru diye
    neyse gençlik izmirime geçmiş olsun kasmayın kendinizi ölcek olsak zaten dışarı çıkınca da ölürüz rahat ve geniş olun geçmiş olsun hepimize

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya ben geziodum biraz işlerim vardı ondan şiirkete uramadım pek yarın ara orda olurum herhalde:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

arkdaşlar hepmize geçmiş olsun ben manisalıyım ama burdada cok şiddetli hissedildi ALLAH hepimizi korusun...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek

ya depremi yapan zaten allah madem korucak neden yapıo :P ( ateist falan deilim )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi
    eee nicksiz bu da bi sınav ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek
    BarettamazZ bunu yazdı:

bu arada izmirliler çankayayı bilir

neyse izmir çankayada belediye anonslar yapıyor 18-19 saatleri arasında 7.0 şiddetinde deprem olabilir diye saat 18:10  ben halla burdayim a.q bina yıkılacak tahribattan ayrılamıyom ben :)

Evet halkı korku içine sokmanın başka bir yoluda budur

Hay allahım ne mallar war yaa:D

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

dostlarım depremden korkan ahmaktır desem? kimse alınmasın ama. walla depremden olmezsiniz asla ama içinde oturdugunuz binadan olebilirsiniz. deprem oldurmez, bina oldurur. klasik bir geyik ama dogru. hiç ev olmadıgını dusunun; kim geberir 9 siddetindeki depremden? kıcının ustune yere oturur o kadar :) korku cennetten cıkmadır. ama bu koruyuda kendimizde yaratanlar yine bizleriz. bok var o kadar bina yapıoruz. eskiden bina mı varmıs? dicem; sizde bana nerde oturacaz diceksiniz! ama napalım kardesim evde sıcak sıcak oturuyorsak korka korka da olsa depremin sonuclarına alısmak zorundayız. secim bizimmiş zamanına biz binalar yapıp olmeyi tercih etmişiz depremlerde. npalım. kader.....

herkese gecmiş olsun

bu arada bende izmirliyim. tam uyurken geldi 5.9....... yatakta sallandım sole bi. kalktım alsancaga baktım camdan. duruo yerinde. ora cokmemisse hicbir yer cokmez dedim ve yattım. sabahkinden sora biliodum okulların tatil olacagını gitmedim okula. ohhh keyifff. GECMŞ OLSUN HERKESE

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Cümleten geçmiş olsun.Ben Marmara depremini yaşadım,az çok bilirim nasıl bir şey olduğunu,siz yine de ne olur ne olmaz diyerek tedbirinizi alın.Sonra bizler gibi sokakta parkta,tarlada vs. yerlerde yatmayın.Tavsiyem şu ''deprem çantası'' dedikleri şeyi hazırlamanız,hatta olursa küçük bir çadır da hazırlanırsanız iyi olur,en azından açıkta kalmazsınız.Ne olur ne olmaz...

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

nicksiz yaşıo :))...

Bu arada Kuran-ı kerim de derki ...Biz yer yüzüne dağları yerleştirdikki insanlar sarsılmasın yer kabuğu kaymasın(diyanet bunu deprem olarak tanımlamış)...yani Allah dağları yaratmasının nedenini depremleri engellemek olarak tanımlamış ama niyeyse depremler hep oluyor.:))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

geçler bugun nasiliz bakalım herkes yerindemi olen falan yok inşallah :P

bugun niyetliyim ayrıca bide abdesli geziyom artık :P zuhahahha

...::: BarettamazZ :::...
Toplam Hit: 7191 Toplam Mesaj: 34