folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmirli Arkadaşlar Yol Tarifi

İzmirli Arkadaşlar Yol Tarifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    Bahsi gecen okul eski motor meslek lisesi.. Adi degisti yakin zamanda.. Bornovadan halkapinara, ordan da kemere gelirsin.. Sordugun anda gosterirler okulu.. Motor meslek diye sor..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı
    Bahsi gecen okul eski motor meslek lisesi.. Adi degisti yakin zamanda.. Bornovadan halkapinara, ordan da kemere gelirsin.. Sordugun anda gosterirler okulu.. Motor meslek diye sor..

Aynen öyle. İZBAN'dan Kemer durağında inip kerane tarafına değilde basmaneye doğru yürüyeceksin. Alt geçit var. Ordan geç okul karşında. Ya da; Metrodan Basmane'de inip otobüs duraklarından devam ederek yürü. 10 dk yürüme mesafesi var. Kemer Alt Geçidinin hemen yanı. 2 durak için otobüse binme amk. Yanlış otobüse binersin ebesinin hımından dönme sonra

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

Aynen öyle. İZBAN'dan Kemer durağında inip kerane tarafına değilde basmaneye doğru yürüyeceksin. Alt geçit var. Ordan geç okul karşında. Ya da; Metrodan Basmane'de inip otobüs duraklarından devam ederek yürü. 10 dk yürüme mesafesi var. Kemer Alt Geçidinin hemen yanı. 2 durak için otobüse binme amk. Yanlış otobüse binersin ebesinin hımından dönme sonra

Motor Meslek desenize yaaa sorarken :) 

Bu arada Hannibalgan kardeş gayet iyi izah etmiş. Kemer'de inince "kerhane" tarafına değil diğer yana yürümen önem taşıyor. Bilgi olsun diye söylüyorum "Kerhane" tarafı neresi oluyor diye sorarsan Kocaman hastanesi vardır, büyükçe bir cami durur yanında, bunların karşısında da trafik md, askeriye ve genelev yer alır.  O yöne değil diğer yöne gideceksin.

Bu bölgenin kendine has mahal isimlendirmelerine hasta oluyorum: "Tepecik","Göğüs Hastanesi", "Motor Meslek Lisesi", "Kemer", "Basmane", "Kocaman Hastanesi" (genelevin karşısında olması ilginç bir tesadüf olsa gerek) , "Tenekeli Mahalle" vs. vs.. :)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Hilal metronun dibindeymiş derken okulu dolaşırken  İzbanı görünce oha Kemermiş burası dahada yakınmış dedim. Sağolun sağ sağlim bir aöf sınavına daha girip çıktım.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 5982 Toplam Mesaj: 15