Jailbreakli Ipad Satin Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

selam murit/murideler, ikinci el ipad 2018 satin aldim, jailbreakli. adam dedi ki jailbreakli oldugu icin factory reset atilmiyor. ben de killandim icine keylogger tarzi birsey kurulmus olabilir mi falan diye. restore etsem mi diye dusundum. aslinda jailbreakli kullanmak istiyorum ama biraz tirsiyorum takip ediliyor mudur diye. 

boyle bi takip edilme falan olabilir mi ipadlerde?

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet olur. iTunes'tan format atabilirsin. Tabi en son sürüme formatlayacağı için Jailbreak yapamayabilirsin. Her sürüme olmuyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Evet olur. iTunes'tan format atabilirsin. Tabi en son sürüme formatlayacağı için Jailbreak yapamayabilirsin. Her sürüme olmuyor. 

basima gelenleri yazayim da daha sonra ayni sorunla karsilasanlar icinr bilgi olsun.

itunes'tan restore yaptim. activation lock cikti. ipad baska bi apple id uzerine kayit edilmis o apple id ile giris yapmak ya da o hesaptan ipad'i kaldirmak gerekiyormus. 

satin aldigim adama yazdim cevap gelmedi ordan umudu kestim. apple destek'e durumu anlattim faturasi varsa sifirlayabiliriz yoksa birsey yapamayiz dediler. fatura yok bende.

enson activation lock bypass metodlarini arastirmaya basladim netten. imyfone bypasser diye bi uygulama varmis ama parali. ipad'i mac'e bagladim. once jailbreak yaptirdi sonra bypass etti activation lock'u. tabi bu arada 40 euro'yu da bayildik ama en azindan calisti. eger yine restore yaparsam yine activation lock cikarmis yani tamamen kaldirilmadi. ve 40 euroya aldigim lisans 1 aylik. ama su an normal calisiyor bi sikinti yok.

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tablet muhtemelen çalıntı o zaman. Ayrıca o tableti güncelleyemezsinde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek

Senin aradığın şu değil mi bedava?

https://youtu.be/az_YGDwSME8 

bunu yapanlar kilidin kalktığını söylüyordu telefonda hücresel falan filan çalışmıyor ama ipadde zaten hücresel yok wifi çalışsın yeter sana 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Tablet muhtemelen çalıntı o zaman. Ayrıca o tableti güncelleyemezsinde.

Restoredan once guncelleme var gorunuyordu su an en guncel surumde gorunuyor. Bilmiyorum artik guncelleyemessem de o kadar onemli degil :D

@byfth su an ihtiyac kalmadi ama bi bakayim hocam sagol belki bi daha lazim olursa 40 eurodan yirtariz :D

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

Faydalı bilgiler var :)

buralar eskiden dutluktu..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

Satin aldigim adamdan cevap geldi. Ne yaptin reset ve restore yapamazsin demistim, hackli bu tablet diyor. Eski haline getirebilirim tekrar hackleyerek ama bana gondermen lazim diyor :D

g2k[et]tahribat[dat]com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    g2k bunu yazdı

Satin aldigim adamdan cevap geldi. Ne yaptin reset ve restore yapamazsin demistim, hackli bu tablet diyor. Eski haline getirebilirim tekrar hackleyerek ama bana gondermen lazim diyor :D

ucuza mi aldın hacı ? link versene biz de alak ucuzsa. reset etmeyiz nolcak

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

sektir git demed,n mi hocam :D

aşırı ucuza biz de nasiplenek aldığın yerden veririz 40 euro :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    g2k bunu yazdı

fiyat vs nedir hocam benim de cocuklara tablet almam lazimdi :) 

bende de ipad 10 inclik var bir tane monitor olarak kullanıyorum macbookda fiyat uygun ise bende alayim.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1732 Toplam Mesaj: 14
jailbreak ipad