folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Japonya Hükümeti Monbukagakusho:MEXT Araştırma Bursu

Japonya Hükümeti Monbukagakusho:MEXT Araştırma Bursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Merhaba,

Bu bursa başvurmayı düşünüyorum. Sırf bunun için İngilizce  çalışmaya başladım. Daha önce çevresinde buna başvuru yapan yada bu burs çerçevesinde giden var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    konuyla ilgili değil ama bir danış bence.

@sniperScope adlı bir murid vardı. bir ara Japonya ile alakalı bir hayli soruya yanıt vermişti.

bu arada perşembe günü deprem olmuş. 42 kişi ölmüş. artçılar Kyushu bölgesinde devam ediyormuş. kaynak NHKworld TV kanalı.

Latin Amerika ülkesinden birinde de deprem olmuş. 233 kişi ölmüş

felaket tellalı gibi oldum ama, oradan bu tarafa geliyor olmasın. ( @mkyb cidden, altı kaynayan tavanın üzerinde yaşıyor gibiyiz. -.^)/// )

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1090 Toplam Mesaj: 3
burs japonya çekik gözlü ilim aşkı