folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Java Konusunda Uzman Arkadaşlar ..Yardım

Java Konusunda Uzman Arkadaşlar ..Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

ufak bir özellik

muhtemelen birkaç satırlık

Gerçekten birkaç satır bile olsa şu sözlere sinirlenmeyecek yazılımcı yoktur. Yardım etsem diye girdim konuna, şu cümleleri görünce direk çıktım.

Yanlış anlama, böyle yazıları 10000 kere işi bilmeyenlerden duyunca 10001.'ye artık gerçekten de iş basit olsa bile bi sg diyor insan.

Kaldıki istediğin destek javascript.

neverland tarafından 04/Ağu/20 19:57 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

ufak bir özellik

Gerçekten birkaç satır bile olsa şu sözlere sinirlenmeyecek yazılımcı yoktur. Yardım etsem diye girdim konuna, şu cümleleri görünce direk çıktım.

Yanlış anlama, böyle yazıları 10000 kere işi bilmeyenlerden duyunca 10001.'ye artık gerçekten de iş basit olsa bile bi sg diyor insan.

kardeşim saygı duyarım,insan gibi yazıyorsun sorun yok,pm den bana daha önce yardım etmiş bir arkadaşa ilk olarak pm attım,denedi yapamadı,başlık açayım mı dedim sana ayıp olmazsa sorun yok abi aç dedi,zaten ufak bir şey illa yardım eden çıkacaktır dedi ,bende ona istinaden öyle başlık açtım,görüyorsun ki troçlar musallat oldu.neyse sağlık olsun 

birşekilde hallederiz artık

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

KONU KİLİTLNEBİLİR 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

troçun ALLAHI sensin.

Konu Kilitlenebilir evet.

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

ufak bir özellik

kardeşim saygı duyarım,insan gibi yazıyorsun sorun yok,pm den bana daha önce yardım etmiş bir arkadaşa ilk olarak pm attım,denedi yapamadı,başlık açayım mı dedim sana ayıp olmazsa sorun yok abi aç dedi,zaten ufak bir şey illa yardım eden çıkacaktır dedi ,bende ona istinaden öyle başlık açtım,görüyorsun ki troçlar musallat oldu.neyse sağlık olsun 

birşekilde hallederiz artık

@garga'nın banlanışına mı güleyim , bu mevzulardan harbi bunalıp cozutmasına mı , yoksa senin ve arkadaşının "ufak birşey" ısrarınıza mı ? Hahahahaha 
    İki satır kod , ufak bişey ama yapamadık işe bak be.... 

Milletin uzmanlığını küçümseyici laflar bunlar , insanların işlerini hafife alıyormuşsunuz gibi bir izlenim yaratıyor. 
    Harbi 2 satırlık bi mevzudur. Ama o 2 satırı yazabilmek için adam günlerce gece gündüz çalışmış , döküman okumuş , deneme yanılma yapıp tecrübe edinmiştir... Her mesleğin hassas noktaları var , bu da yazılımcıların hassas noktası... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

ben asla kimseyi,kimsenin mesleğini,yorgunluğunu,emeklerini küçümsemedim, tanıyan tanır küçümsemem de,  işin çok büyük olmadığını anlatmak istedim (yazılımcıların hassas noktasıymış), 2. mesajımda "başka bir arkadaş bişiler yardımcı oldu ,ama çalıştıramadı max. 10-15 satırlık kod dedi bende ona istinaden yazdım" diyerek bunu belirttim,sonrası malum.gereksiz insalara değinmiyorum bile

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Sorun çözüldü.

1 Satırmış

TheAvenqer tarafından 05/Ağu/20 00:57 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Sorun çözüldü.

1 Satırmış

eline sağlık dostum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

gereksiz tripler. adamin art niyetle yazmadigi belli ve üstüne belirtmis.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Üçüncü mesajda falan konunun bu noktaya geleceğini anlamıştım. Pusuda izledim. 

Hocalar kodu görmeden adamın cümlesini eleştirmek pek doğru değil. Barış çözmüş 1 satırda demek ki arkadaş doğru söylüyormuş. Birbirimize karşı bu kadar önyargılı olmasak en azından.

garga hocayı da anlıyorum sektörün iş verenleri her şeyi "basit iş" "iki dakikalık iş" diye diye ucuza kapatmaya bedavaya getirmeye çalışıyor o da onu düşünerek yüklenmiş arkadaşa... Bu konu da ders olsun önce soruna bakıp sonra ahkam kesmek laf atılacaksa atmak daha doğru.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
Toplam Hit: 8996 Toplam Mesaj: 31
java js