folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Jilet İzi Nasıl Gizlerim ?

Jilet İzi Nasıl Gizlerim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

S.a muridler dövme olmaz pomem e gircemden zatan kapatmak istiyorum

Kucukken kardesimin sakası sonucu oldu.

Qlastik Cerraha gittim. Duzeltsek yine aynısı olur dedi anca lazer özelde baralar baralar dedi.

İz bu. 

A

Bunu bir gunlune nasıl gizlerim olabildince sizce

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

cam jilet kağıt kesiği kapanmıyor malesef. 

fondoten gibi bişeyle kapatma şansı olabilirmi acaba . kontrolden geçene kadar .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

gözümün altına sustalı bıçak yemiştim bıçaklanma olayında.

dudak gibi yarılmıştı. doktor lazer yapalım ücretisz devlette dedi istemedim. hiç iz kalmadı.

acaba bir sorsan onu düzeltirler mi ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Bir kadına göre bayağı kıllı  bir kolunuz varmış.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HellAngel
    HellAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı

:D hahahahahaa vurdu gol oldu :D :D :D :D demekki neymiş tahribatta her erkeğim diyen erkek , her bayanım diyen bayan değilmiş :D

Bir kadın asla unutmaz. Asla
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    HellAngel bunu yazdı
    rajooonn bunu yazdı

:D hahahahahaa vurdu gol oldu :D :D :D :D demekki neymiş tahribatta her erkeğim diyen erkek , her bayanım diyen bayan değilmiş :D

Duzelttim karışmış

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Kola hem psikolog bakiyo saglik raporunda hem cildiye, oraya gelmeden once mulakatta zaten bi psikolog daha bakiyo kollara. Fondoten filan kapatmaz onu sanmiyorum. Risk alip girersen sana kalmis. 

Lazer isini arastir.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bir günlüğüne gizleyeceksen o kısmı sar. 

kaza geçirmişte incinmiş falan gibilerinden

doktor raporu al olmaz mı yırtamazmısın

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Kola hem psikolog bakiyo saglik raporunda hem cildiye, oraya gelmeden once mulakatta zaten bi psikolog daha bakiyo kollara. Fondoten filan kapatmaz onu sanmiyorum. Risk alip girersen sana kalmis. 

Lazer isini arastir.

niye bakıyor ki intihar falan izi gibi birşey mi arıyor anlamadım

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Lazer isini arastir.

niye bakıyor ki intihar falan izi gibi birşey mi arıyor anlamadım

tahminen dövme yara vb şeyleri istemiyorlar 

askerde şöfer eğitim alayındaydım . askerleri soyarlar 1 shortu kalır . ellerinde koca ispirtolu kalemle vücüdünü yakından incelerler en ufak lekeyi daire içine alırlar . doktor bakar ona belli olacak bişeyse refize ederler söfer olamazzsın . 

en azından bilecikte öyleydi. 

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çözüm fondöten hocam ama ne derece işe yarar bilmiyorum hiç denemedim, başka türlüde zaten olmaz
    ama kalıcı olarak düzelsin diyorsan belki güneşte yanmak iyi gelebilir
    eğer bu iz jilet değil cam falansa dediğim şekilde düzelme ihtimali yüksek ama kolay değil bunun için 3 5 kez sağlam güneşte yanman lazım

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 3777 Toplam Mesaj: 25
jilet