folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kablosuz Modem Önerisi

Kablosuz Modem Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

eve adsl bağlatmayı düşünüyorum.laptop da varken bi kablosuz modem alayım diyorum.

hem eth çıkışı (hiç yoktan 1 tane) hemde wi-fi özellikli bir modem tavsiye edermisiniz?

işyerimde 2.5 senedir asus eth+usb modem kullanıyorumgayet memnunum bundan yola çıkarsak asus un kablosuz modemi nasıl bir tercih olur.?

hem kaliteli hem hesaplı ( solo hesabı :) ) bi modem tavsiye edermisiniz? 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

3com, linksys, usrobotics

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hem kailte hem hesaplı diyosan us. robotics'leri bi incele, hee ben kalite istiyom diyosan zyxel(bazen uyumsuzluk çıkarıyomuş zaten tuzlu birazda). Usr işini görür bence... Haa bi de WPA veya WPA2 ile şifrele kırılması zor olsun :D

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

andır amca teşekkür ederi,m usr ve linksys i bi inceleyeyim.

bu arada caner şifreleme kullanmayı düşünmüyorum 256 sınırsızla yellow chair yapabilirim :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    ne yaparsan yap airties alma hojam. bn turktelekomun kampanyadan aldim cok boktan bisi:))

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Türk telekomun kampanyasında verilen airties lar genel olarak sorunlu zaten. Birçok kişiden duydum hatta telekomdaki bir arkadaşımda söyledi. Yani normaldir.

Ama rahat kullanışlı ve ekonomik bir modem tavsiyesi istersen Airties rt 211 yada rt 205 uygundur. Evde rt 205 kullanıyorum henüz bir sorun yaşatmadı. Kablosuz teknolojisi çok iyidir Airties'ın.

Birde eğer nette aratırsan mesh teknolojisi hakkında bilgi edinmeni öneririm. Airties larda opsiyonel bu özellik mevcut.

Parama kıyacağım iyi sistem kuracağım dersen tavsiyem,

Herzaman modemi ayrı , wireless sistemini ayrı kullan. Access point yapıp hem mesafe arttırımın kaliteli olur hemde her konuda uzman olan markayı değil sadece kendi konusuna hakim, en kaliteli ürünü kullanmış olursun.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

8mm hocam evde kullanacağım evin içinde adam gibi çekse bağlantı ota boka düşmese benim için yeterli olur.

airties in rt 205 modelini kampanyalı olarak dağıtıyorlar şuan.babamın da sağolsun anti teknolojist ve illa hesaplı olcak tavırları yüzünden kampanyaya dahil olabilrim.hesap yapıyorum fiyat nasıl olacak diye

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dediğim gibi. Kampanyalılarda sorun olabilir. Görsel olarak sorun zaten yokturda entegrelerinde genelde hata olur,çatlak olur yani bunlar mikroskobik hatalar ama nüksederse modemi alıp çöpe attıracak hatalardır.Ama ne olur sapasağlam da çıkabilir.

rt 205 iyidir. Öneririm.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    8mm bunu yazdı:
    -----------------------------

Dediğim gibi. Kampanyalılarda sorun olabilir. Görsel olarak sorun zaten yokturda entegrelerinde genelde hata olur,çatlak olur yani bunlar mikroskobik hatalar ama nüksederse modemi alıp çöpe attıracak hatalardır.Ama ne olur sapasağlam da çıkabilir.

rt 205 iyidir. Öneririm.

-----------------------------

peki garantileri nasıldır?

yani çatlak patlak çıkarsa tüketici haklarım doğrultusunda  değiştirebilir miyim? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

D-Link omur boyu

LinkSys 5 yil

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 2432 Toplam Mesaj: 16