folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kaç Liraya Isınıyorsunuz?

Kaç Liraya Isınıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

abi bunlar nasıl fark

130 diyen var  750 diyen var  :)

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Hiç kapatmadan 38/40 derecede yakıyorum. İstanbul 2+1 11. Kat kuzey cephede 197 lira ödedim geçen ay ev avcılar/firuzköy de soğuğunu bilen bilir. Hiç kapatmadığımdan sanırım evin belli bir rutini oldu sıcaklık olarak. üşümüyoruz ince bir sweat le oturuyorum. Termostat nasıl takarım kombiye halledersem sanırım daha da düşücek faturam :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

denizlideyim yeni eve taşındım 2 gündür  uğraşıyorum kombi şu bu. ev 230 m2. sanırım 500-600 liradan aşağı gelmez doğalgaz faturası lakin kış bitti sayılır, doğru düzgün test edemeyeceğim gibi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Fiyat güncellemesi gelsin. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Fiyat güncellemesi gelsin. 

hepsine %40 ekle günceli bulursun

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Zevk almaya bakın.. 

+1

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

60 metrekare ev 350 liraya ısınıyor günde 8-10 saat yanarsa bide evin mantolaması iyi olcak, son 2 ayda %30 zamlardan sonra bu fiyat normal. 1buçuk sene önceki faturam belli 185 lira ödemişim

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Isınmıyorum :D 

edit: İlk kez klimam oldu, dışarıda çok ses yapıyor, şikayet almadım ama acaba komşum rahatsız olur mu diye geceleri çok üşümezsem açmıyorum ya da odayı önceden ısıtıyorum. Var mı böyle bir tecrübesi olan?

slanger tarafından 22/Kas/19 05:45 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Evde tezek yakıyoruz umarım ota ve boka da zam gelmez. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Antalya'dayım henüz ısınma ihtiyacı duymadım, camı kapıyı kapatınca üşütmüyor. 6.kat üstü çatısız teras, buradan şarampol tramvay hattındaki evleri yapan müteahhitin ta amk. 

Toplam Hit: 11041 Toplam Mesaj: 101
ısıtma yapaygaz doğalgaz ısınma