Kaçırmayın Müridler Tekrar Aktif Ediyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Darksun bunu yazdı

Konu Aktif Müridler Satışlarımız aktif Kaçırmayın :)

biri şuna bişey yapsın :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Bu adamın açmış olduğu sadece reklam amaçlı konulardan birtek benimmi "artık iflahım skildi" merak ediyorum açıkçası..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Bugune kadar tbt den hosting satıp da sonu boka sarmayan oldumu ?

benden host alıp da sorun yaşayan var mı ??? 
    bişey yazarken bi daha düşünmelisin

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

Bugune kadar tbt den hosting satıp da sonu boka sarmayan oldumu ?

benden host alıp da sorun yaşayan var mı ??? 
    bişey yazarken bi daha düşünmelisin

Ben yaşadım lan , senin makinanda ki siteme hit gelmiyo :D

Şaka bi yana hizmeti iyidir kendisinin.. Her yol var.. Teknik destek , sunni destek , ani destek gibi yani :D

Anarsistherif...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar çok afersiniz .. saygısızlık yapmak istemiyorum yazışmalarınızı sadece okuyorum cvp da vermiyorum sizden ricam uğraşmayın .. lütfen rahatsız olan arkadaş varsa konuya girmesin uzakdursun benim kimseye bir zararım yok işimi yapmaya çalışıyorum eveet reklam yapıyorum başka bir gelirim olmadığı için işimi buyutmek be bu işte bir yerlere gelmek istiyorum sizlerden destek bekliyorum köstek değil tbt den 3 arkadaşa host satışı yaptım hiç bir şikayetle karsılaşmadım işimi iyi yaptığımı düşünüyorum ve bu konuda sizlerede sonsuz teşekkür ediyorum anlayışınız için .. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

o üç arkadaşı buraya davet edelim hocam..

dinleyelim (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

ben aldım bir sıkıntı yaşamadım fakat ,

sana hizmetin kötü denmiyor ki hocam. Foruma bir katkın yok sadece reklam yapıyorsun diye kızıyorlar.

Anarsistherif...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Asiminneslinin sikik aşk acısını aylarca çektik. 10 konuya yakın açtı. Birşey demedikte ekmeğinin peşindeki adama mı yükleniyorsunuz? Kusura bakmayın beyler ama saçmalıyorsunuz.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    Mylitta bunu yazdı

Asiminneslinin sikik aşk acısını aylarca çektik. 10 konuya yakın açtı. Birşey demedikte ekmeğinin peşindeki adama mı yükleniyorsunuz? Kusura bakmayın beyler ama saçmalıyorsunuz.

O adamada diyordum açma diye. Açıyorsan da tek konu aç diye. Anlatabiliyormuyum hocam ? Yukarda bu adamdan host alan adamda yazmış derdimizin ne olduğunu. Anlayan anlar. Ekmeğinin peşindeyse adam gibi konuşmasını öğrensin önce. 15 günde 20 günde bir burada konu açıp ya işlerim yoğun giremiyorum msnden yada telefonla ulaşın demekten başka bu foruma ne katkısı oldu. asiminnesli en azından burdaki insanlara bir yararı oldu. Bildiği konularda insanlara yardım etti. Bu adam ne yaptı ? Bana bir tane adam akıllı bir postunu gösterirmisin bu adamın ? De ki şu müridin şu konusunda yardımcı olmuş şu adama diye. Host sponsor konusuna bile uygun fiyata gel bize diye post atan adamdan buraya yararı olmaz. Reklam yapmak için geldiği çok açık. Ama hala nasıl banlanmıyor merak ediyorum. Tamam reklam yapmasın demiyorum. Yapsın. Ama öncesinde bi millete yararı olsun şurda. Radyo hostingle ilgili döküman yazsın burda. Kurulumundan yönetimine kadar. Yer mi ? Yemez çünkü bu işten para kazanıyor. Bende host satıyorum ama windows sunucu kurulumunda yardıma ihtiyacı olan varsa direk konuya giriyorum. Umarım anlatabilmişimdir derdimi. Hala çekemiyorsun falan dersede s.kime kadar yolunuz var. Ekmeğinin peşindeki adam gördüm hocam. Bu ekmeğinin peşinde değil. Burdaki ortamı gören bilen birisi. Mürid dayanışmasını bilen birisi. Bundan faydalanmaya çalışan birisi. Ağzımı bozmak istemiyorum. Konu açmasın artık bu adam. Muhalefetin allahı olucam. Baltalarım gerekirse. Önce bi yararı olsun burdaki insanlara. Sonra gelsin reklam yapsın.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tahribat.com un hosting isleri arkadasta o yuzden torpil isliyoruz

tovbe tovbe

adam konu acmis hosting satisi yapiyor. alip ta kazik yiyen varsa yazsin kapatalim actigi konuyu.

biz her zaman diyoruz Turkiye lokasyonlu hosting, vps, domain vb isler almayin birgun olmazsa birgun elde patliyor mutlaka.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 5647 Toplam Mesaj: 34