folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kadınlar Erkekleri Nasıl Çıldırtır...

Kadınlar Erkekleri Nasıl Çıldırtır...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Temel bir gün Fadime "ye demiş ki; -gel sevişelim-
    Fadime; -olur- demiş.

Temel bunu cama dayamış,arkadan başlamış pompalamaya. Bir an da aşka gelip kadını baş aşağı düşürmüş.
    Kadın ne tesadüftür ki tam çöp kovasın içine baş aşağı düşmüş.
    O vakit yoldan geçen Dursun çöpte bir kadın görünce,etrafını kollamış,kimseyi görmeyince usulca kadının götünü okşamış. Derken Temel "i görmüş pencere de...
    Demiş ki;

-Ula Temel bu daha sikilirdi,niye attın?

Bu bir! İyi ezberleyin ha,kasıp yazdım,reel de güldürmek için bire bir.

Temel "e sormuşlar; Nasıl kadın çıldırtılır?
    Temel; -Yarrağımı çıkarttığım gibi haşırt diye Fadime"ye geçiririm,iyice sikerim.
    Boşaldıktan sonra perdeyle silerim bizim hacıyatmazı.
    İşte o zaman Fadime çıldırır.

Bu da iki!
    Sana acıyorum sadece acıyorum .İnsan olmaya çalış az dene belki becerebilirsin her konuya yorum yapılabilir ama bu kadar da olmaz saçmalamanında bir sınırı var dediğim gibi insan olmayı dene arada.Belden aşağı espri yapılır ama forumda bayanların olduğunuda unutma .

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_felsefe
    by_felsefe's avatar
    Erkek
    la kızlar seni çıldırtacağına sen kızları çıldırt :D onuda yapamıyorsan kendini köprüden aşağıya at

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın! Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Dogacaktır sana vaad ettiği günler Hakkın; Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    heyseysanal bu yazdıklarımı sana yazıyorum o yüzden beni ii dinle belki bir şeyler örenirsin

gelmiş volatile eher konuya yazıosun saçmalık diyosun yazdıkları ortalam zeka ya sahip her insanın konu başlığını okuyunca nalayabildiği şeylerdir tabi sen anlayamıyosun o ayrı bir mevzu
    gelmiş xp nin gerçek yüzü gibi bi konu açıpğ adamın burda yazdıı 3 5 satır zeka nın basmadıı için anlayamadığın şeye laf atıyosun sana tavsiyem önce annamaya çalış sora millete laf at laf atmadan öcnede kendine bak... (ztn bu konuyuda açan senin anlayamaman heralde bir ironi?)

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Ah bide gerçekten bir kaç kelimeyi bir araya getirip yazabilsen kimbilir neler anlatacaksın.

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Neyi Tartışıonuz Lan VoLaTiLe Gayet Geyik Bir Şekilde Mesajı Vermiş Bu Konu Aşk a Meşk e Hatta Geyiğe Yazın O zaman Kimse Sanal Kapışmasın...Karı - Erkek İlişkisi Bence Forumda Aşkta Yer Almalı oké?(Bence)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Yazdıklarmı anlamakmı istemiyosun yoksa zeka katsayın yetmiyormu annamaya_?

@hp32 tartıştığım bir şey yok tamamen eleştiri ve hakaret içeren bir yazı yazdım sanal yada reel olması farketmez.

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
Toplam Hit: 2800 Toplam Mesaj: 17