folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadınların Piç Adam Tercihleri

Kadınların Piç Adam Tercihleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Mahallede sevdiğimiz mobilya işi yapan bir abimiz vardı. Kendisi gerçekten emekçidir. Ek gelir için akşamları kamyonla hurda falan taşır. 

Aile hayatında bir güler yüz görmez. Önüne bir tas çorba koyulmaz. 
    Karısı bir açılıp bir kapanmaktadır. Kadın birgün eşine bize büyü yaptılar , büyünün bozulması için boşanıp tekrar evlenmemiz gerekiyor der. 
    Zavallı adam bunu yer. Boşanırlar 2-3 ay daha birlikte takılırlar. 
    Kadın buna birşeyden dolayı kredi çektirir. Ve daha sonra parayıda alarak kekonun birisiyle kaçar.

Bu ailenin anneci kaşar kızıda üniversitede zengin koca aramaktadır. Eve her gittiğinde ortada bir bok olmamasına rağmen annesini "ayrıl anne ayrıl" diyerek gazlamaktadır.

Anne-kızın, adamdan nefret etme sebepleri , TVlerde izledikleri zengin hayatı adamın bunlara verememesidir. 
    Bu arada yaşadıkları hayat öyle yoksulluk falanda değildir.... Orta gelir sınıfının üzerinde bir hayat yaşamalarına rağmen şımarıktırlar.....

-0-

Kocasını terkedip kaçtığı zengin adam kadını döver - kadının kızını istemez. 
    Üniversiteli kız götüne baka baka, baba evine geri döner. Fakat babasına hala bok gibi davranmaktadır.

Kadın yediği dayakların etkisiyle zengin kocasından ayrılır. Bi mağazaya girer. Kendine bir ev tutar. Kızına ise " ben kendime zor bakıyorum sana baban baksın" diyerek siktiri çeker.

-0-

Erkek ise ne yapmaktadır ?

Yıllardır emek verdiği ailesinin bu ihaneti ona koymuştur. Adam karısına hala aşıktır. Fakat artık boynuzludur. Öfkeyle karışık hisler yaşar. Ağzına bir damla içki koymayan adam artık her gece içmektedir. Meyhanede ona eşlik etsin diye tanıdığı ettiği kim varsa davet etmekte ve tüm gece karısını nasıl sevdiğini ve karısının nasıl bir orospu olduğunu anlatarak kafa sikmektedir. Hakkıdır.

italyan tarafından 29/Ağu/19 10:13 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Çünkü; Yürek genel de o piç adamlarda oluyor.
    --
    Mantık arayan ile Aşk arayan arasında fark var.
    Ülkemizin yaşamayı bilememiş, geri kalmış kadınları, daha çok Aşkı ararlar.

*Aşk Yürek(Onur) ister.
    *Mantık ise Onursuz olmayı gerektirir
    Bunların 2'si ayrı kişilerdir

Ve bu 2 özelliğin bir arada bulunabildiği 3. kişiler ise çok az bulunurlar;
    Bu kişiler, Onurludur fakat eğer ortada gerçekten iyi bir maddi kazanç varsa, Onurlarının bir kısmından feragat edebilmeyi de akıl edebilirler.

Sonuçta; "Kimin neye ihtiyacı varsa, Onun için savaşır" demiş Napolyon Bonaparte.

rahmandaburda tarafından 29/Ağu/19 11:26 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

--

*Aşk Yürek(Onur) ister.

Bu kişiler, Onurludur fakat eğer ortada gerçekten iyi bir maddi kazanç varsa, Onurlarının bir kısmından feragat edebilmeyi de akıl edebilirler.

Sonuçta; "Kimin neye ihtiyacı varsa, Onun için savaşır" demiş Napolyon Bonaparte.

Bu nasıl bir argüman hahahaha. Şimdi çomarlar onurlu kategorisine mi giriyor yoksa mantıklı mı ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    italyan bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

--

*Aşk Yürek(Onur) ister.

Bu nasıl bir argüman hahahaha. Şimdi çomarlar onurlu kategorisine mi giriyor yoksa mantıklı mı ? 

Sen hangi kategoriye giriyorsun ona bak önce ;) bunu ancak derinlere dalarak kendini aldatmayarak görebilirsin, çomarla, varoşla, elit kesimle alakalı değil, herkesin kendi sebepleri olabilir, bunu kimse bilemez, herkes kendisi bilebilir.
    (benim argümanım benim fikrim, bencem.)

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

(benim argümanım benim fikrim, bencem.)

+1 - Saygı duyarım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/5-yillik-sevgilinin-evli-arabali-memura-varmasi--6161989?a=popular

Kadın kitlelerinin çoğunluğunun erkeklere duyacakları bir vefası yoktur. Rasyonel gerçekler vardır.
    Paranız kadar kadının üzerinde söz hakkınız vardır. Bu hakta kadın tarafından sizi sömürmek adına verilen bilinçli bir tavizdir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

18-25 yaş arası evliliklerda genelde gencliğin verdiği heyecanla kadın fırlama bireyi tercih eder.cünkü ortamın pöpüleri o.herkesin gözü onda onun yaptığı manyaklıkları anlatırlar.Bunlar birlikte eğlenirler taki birbirlerinden sıkılıncaya kadar.iyide neden tercih ediyor konusuna gelirsek;birey ailesinden gördüğü davranışları normak karşılar.eğer aile vurdumduymaz evlilik müessesesini ciddi bir şekilde yürütmüyen,çoçuğuyla ilgilenmek yerine televizyon izliyip telefonla uğraşırsa çocukda ilgili dışarda arar.piç adamdaki özelliik geleceği düşünmemekdir o yüzden kaygısı alt seviyede olunca ilerde ne yaşıyacağı umrunda olmaz.bi şekilde bunlar tanışır kızda ilgiye biraz aç ise potansiyel koca adayını seçer.bu durumda gelecek planı yapan ders çalışan veya işte çalışan (ailesine bakan) adamı niye seçsin ki çünkü o sıkıcı.Fırlama adam onu mutlu ediyor taaaakiiiii birbirindne sıkılıncaya kadar yada geçim problemleri baş gösterinceye kadar.Bu yazdıklarım benim çevremde gözlemlediğim olgular.Tabi pırlanta gibi insanlar da var.evlilikleri 10 numara 5 yıldız.Ama onlardan gözlemlediğim şey ise 30 lu yaşlarda evlenme ve ne istediğini bilmeleriydi.

bi de bizim toplumda şöyle bir şey var. Çocuk boka sarınca evlendir ,evlilik boka sarınca çocuk yap. çocuk boka sarınca çocugu evlendir.paradoks gibi paradosk amk.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Bugün x00m isimli müridin banlandığını farkettim. Onun bu lafı etmesi veya banlanması değil ilgimi çeken. Mülayim bir adam bu lafı edecek hale nasıl gelir ? x00m'un hikayesi nedir ?

Kendisi olayları adım adım foruma taşıdı. Hikayesini buradan inceleyelim.

https://www.tahribat.com/forum/bursa-bosanma-avukati-240081
    (karım evdeki herşeyi alarak beni terketti - boşanma avukatı arıyorum)

https://www.tahribat.com/forum/whatsapp-forensics-240743
    (kendisine atılan iftiraya karşı delil bulma çabası)

https://www.tahribat.com/forum/bosanma-240918
    (delil toplayabildiğim için karşı tarafın iftiralarını çürüttüm , şimdi karım benimle barışmak istiyor aileme pekçok iftira atılmış olmasına rağmen hala seviyorum bu yüzden kafam karışık ne yapayım?)

https://www.tahribat.com/forum/avukat-arkadaslar---yardim-241117
    (karım altınları ver boşanalım diyor , güvenmiyorum bu işi nasıl sıkıntısı hallederiz -altınları vericem , vermedi demesinler- )

https://www.tahribat.com/forum/bosanma-2-241451
    (avukat olayları şişirmiş , kızı hala seviyorum düzelicem diyor , insan gibi boşanmayı bile beceremiyorum,vicdan yapmaya başladım siz olsanız ne yaparsınız ?)

https://www.tahribat.com/forum/bosanma-ayrilik-acisi-241867
    (boşandık , altını verdim , hala aileme iftira attı , ama hala seviyorum ayrılık acısı koyuyor, bu olaylar yıprattı , affedebilirdim ama aynı şeyleri yaşamaktan korktğum için affetmedim)

Banlayan kişi bence adamı anlayamamış. o adamın sadece dilinde, ortam gereği gider yapmış sadece, çunku  söylediklerinin tam tersi karakterinde biri idi: mazbut, mülayim ve saf idi..  tersi olsa zaten karısı kumbaraya varana kadar evi toplayip gidemezdi. banlanması yazık olmuş.

konuya dönecek olursak: amerikayı yeniden keşfetmek gibi: boş işler + zaman kaybı, kayda değecek hiçbir getirisi yok. öğrenciye bişe demiyorum, böyle bir tezi veren hocayı sikeyim.

ProBilisim tarafından 02/Eyl/19 12:29 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

https://www.haber3.com/guncel/3-sayfa/yuzune-kezzap-atilan-berfin-saldirgani-affetti-haberi-5183263

Toplam Hit: 1998 Toplam Mesaj: 20
tez kadın cinayetleri piç adam ataerkil toplum