folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Kafa Dinlemelik Huzurlu Yesil Bol Tatil Ariyorum

Kafa Dinlemelik Huzurlu Yesil Bol Tatil Ariyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Bende araya sıkışmak istiyorum. 

Bebekli bir çift var; ulaşımın zor olmamasını istiyorlar. Hava yolu ulaşımı ile inildiğinde hedefe çok uzun mesafeler olmasın istiyorlar. Dolayısıyla tatil bölgesinin servisi ya da olmadı taksi ulaşımı olmalı.

Yeşillik, sessizlik, doğa, sakinlik, havuz (ya da deniz), kahvaltı, yürüyüş ve aileyi diğer turistlerden izole eden bir ortam olmalı.

Böyle neresi var?

Toplamda 3-4 gün bir konaklama olacak. Bütçe makul düzeyde.

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@EdepsizPenguen tam aradigim tatili yasamissin insallah bunu kisa bir zamanda yapacagim hocam bunu kafama yazdim oyle bir oteli kim tavsiye etti size

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    d3lete bunu yazdı

Likya yolunu yürü hocam

Likya yolu yeşil ve mavinin huzuru nasip olursa kalan kısmı tamamlayıp tamamını yürüyeceğim 

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Fethiye Ölüdeniz. Denizini çok sevmedim çok meşhur diyorlar ama ölüdeniz merkezde ucuz zeytin ağaçları arasında otelleri var sakin huzurlu püfür püfür esen bir havası var. Çarşısı da küçük akşamüstü gezip kafa dağıtıyorsun.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

@EdepsizPenguen tam aradigim tatili yasamissin insallah bunu kisa bir zamanda yapacagim hocam bunu kafama yazdim oyle bir oteli kim tavsiye etti size

Hocam çok tesadüf oldu valla, ben airbnb uygulamasi üzerinden baktim, sonra sitesi fln oldunu gördüm ordan face sayfasından aradim tum bu dediklerimi belki 1 saatde fln karar verdik ama gittigime çok memnun oldum, erdeke giderken yol üzerinde dostum sokak içinne dönüyorsun biraz bagyolu gittikten sonra sağ tarafta kaliyor o kdr kofti bi yerdeki belki ilk gidişinde zor bulabilirsiniz istediğin kadar bagir çağır kimse duymaz seni orda, hostele yakin bir tane karsikomsulari var başkada oraya yakın kimse yok, erdeke giderken opeti geçmeden önceki sokak.. dedigim gibi sormak istedigin istey varsa yardımcı olurum bende bayramdan once bir kez daha gidmeyi planliyorum, cok sevdik erdegin yesilini :)

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

Fethiye Ölüdeniz. Denizini çok sevmedim çok meşhur diyorlar ama ölüdeniz merkezde ucuz zeytin ağaçları arasında otelleri var sakin huzurlu püfür püfür esen bir havası var. Çarşısı da küçük akşamüstü gezip kafa dağıtıyorsun.

Bir oludenize gitmedim marmarisi de unuttum cik oldu gideli

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Hocam çok tesadüf oldu valla, ben airbnb uygulamasi üzerinden baktim, sonra sitesi fln oldunu gördüm ordan face sayfasından aradim tum bu dediklerimi belki 1 saatde fln karar verdik ama gittigime çok memnun oldum, erdeke giderken yol üzerinde dostum sokak içinne dönüyorsun biraz bagyolu gittikten sonra sağ tarafta kaliyor o kdr kofti bi yerdeki belki ilk gidişinde zor bulabilirsiniz istediğin kadar bagir çağır kimse duymaz seni orda, hostele yakin bir tane karsikomsulari var başkada oraya yakın kimse yok, erdeke giderken opeti geçmeden önceki sokak.. dedigim gibi sormak istedigin istey varsa yardımcı olurum bende bayramdan once bir kez daha gidmeyi planliyorum, cok sevdik erdegin yesilini :)

@EdepsizPenguen bu airbnb neymis be hocam boyle bir seyi yeni öğrenmem kotu oldu ben varsa yoksa sahibindene bakiyordum hep

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Yeşil ve sakinlik arıyorsan Artvin/Şavşat'ı tavsiye ederim Şavşat Karagöl var netten bak bulamazssın o kdr yeşil yer tek eksik denize 3 saat sürüyor..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

balıkesir'de deniz değil de yüzebileceğin tatlı suyu olan, deli gibi doğa-ormanlık-, kamping, yamaç paraşütü, göl manzaralı tek başına kamplık yalnız kalabileceğin, balık malık tutabileceğin alanı olan bir yer biliyorum. ama altında araba olmalı biraz tenha yerler  Sındırgı - Kertil Vadisi

denizli, doğa ve yürüyüş kamp + tatlı suda yüzmelik, şelaleli bir yer istiyorsan da biliyorum, ama az kalabalıktır :)   - altınoluk - hasanboğuldu

çünkü balıkesirliyim abi ben neresini sorsan bilirim :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    EdepsizPenguen bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

@EdepsizPenguen bu airbnb neymis be hocam boyle bir seyi yeni öğrenmem kotu oldu ben varsa yoksa sahibindene bakiyordum hep

tamam sorun yok işte, sen sordun ya nerden buldun urayı diye, ben normalde tatile gideceğim yerdeki konklamayı airbnb üzerinden bakarım, burayıda öyle buldum, fakat dediğimi gibi uygulamayı kullanmadım, direk hosteli aradım dedim, ben şu gün gelicem yeriniz varmı, onlarda buyrun gelin dedileri, ücretide gittiğimde girişde verdim, haa airbnb ne diceksen oda senin benim gibi insanların evlerini yada odalarını kiralayarak para kazanabileceği ve kiracı ile mal sahibini arasında iletişimi para aktarımını fln sağlayan bir uygulama, ama baştan dediğim gibi bu uygulamayı sadece gideceğim yerdeki hizmet veren kişileri görmek için kullanıyorum, doğrudan uygulama üzerinden rezervasyon hiç yapmadım, mülk sahipleri ztn iletişim bilgilerini bıraktığı için uygulama içerisinde, doğrudan arayıp konuşabiliyorsun, uygulama sadece buna güvenilirlik katıyor.. sen dediğimi dinle bu yaz erdeğe git anlattığım bu plan çok iyi bir plan

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 4109 Toplam Mesaj: 37
tatil doga orman yesillik