folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kafam Güzelken Yazdığım Şiirimsi Düz Yazı..

Kafam Güzelken Yazdığım Şiirimsi Düz Yazı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek
    ne içtiysen ben de istiyorum :)

kenarda köşede takılırım ben
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    sevmem melankolik şiirleri
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı:
    -----------------------------

ne  bilim la  bunu  okurken  sagopa  dinlıordum

rap  sözleri  gibi  geldi.. 

eline  sağlık.

sagopa  tarzı  omuş  sanki

öle deme abi :S

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

valla sunu bilir sunu solerim hep bir insanı sarhos edersen özüne ulasırsın, bir insanı, cevresinde ne yasadıklarını, dusuncelerini, hayata bakıs acısını sarhos iken her zaman daha netgozlemleyebilirsin, cunku sarhos iken ne icmis olursa olsun tamamen yapmacık duygulardan uzaklasır... ne dusunuorsa daha net bir sekilde ifade eder. aklında ne varsa o gunlerde aklını kurcalayan daha net ifade edebilir. bence....

yazın gercekten guzel olmus hajım, biraz isyan sezdim sanki yazıda, hayata degil bir insana karsı nefret anlatılmıs gibi geldi bana, belki de bu yazıyı hitap etmek istedigin hayatında sana olmadık duyguları yasatan kisiyi bize acıklarsın... belki kendine bile itiraf etmemişsindir bilmiorum, verdigin cevap yok öle biri ben hayata yazdım dersin ama bi dusun bence... benim bu yazıdan cıkardıgım o kadar cok sey var ki...

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek
    wassh bunu yazdı:

valla sunu bilir sunu solerim hep bir insanı sarhos edersen özüne ulasırsın, bir insanı, cevresinde ne yasadıklarını, dusuncelerini, hayata bakıs acısını sarhos iken her zaman daha netgozlemleyebilirsin, cunku sarhos iken ne icmis olursa olsun tamamen yapmacık duygulardan uzaklasır... ne dusunuorsa daha net bir sekilde ifade eder. aklında ne varsa o gunlerde aklını kurcalayan daha net ifade edebilir. bence....

zaten çilingir sofrası denio ya içki sofrasına. o mantık. adamın ağzını açıo hesabı 

kenarda köşede takılırım ben
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Tam hayatında yaptıklarının zıttını yazmışsın demekki iyice sıkıldıın :d Bana biradaki kızsal mazeretleri hatırlattı(yanlış anlama lan güzel yazı paylaşılan bir bölüm :D)güzel olmuş valla ne diyim ha bu arada oğlum bir ara bana attığın şiir vardıya oda çok hoştu onuda koysana

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Chaoser bunu yazdı:
    Tam hayatında yaptıklarının zıttını yazmışsın demekki iyice sıkıldıın :d Bana biradaki kızsal mazeretleri hatırlattı(yanlış anlama lan güzel yazı paylaşılan bir bölüm :D)güzel olmuş valla ne diyim ha bu arada oğlum bir ara bana attığın şiir vardıya oda çok hoştu onuda koysana

abi çok şiirim varda hepsini koymuyorum işte arada eseni koyuyorum :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sil_Bastan
    Sil_Bastan's avatar
    Erkek

hhehehe harbi güzel haa

hacı ne içtiysen söle bizde içelim  içimizdeki şairi ortaya çıkaralım :d

para yok pul yok iş yok karı yok kız yok gol yok hep hüsran amk...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    3 extra içtim sadece yav amma büyüttünüz :S ben zaten hep şiir yazarım. alkollüyken daha bi rahat oluyorum sadece. Başka şiirlermde var dolu sadece bunu paylaştım :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek
    fistan güzel olmuş ;) bide hep soru sormuş bide cvplamşıssın yani güzel bi çalışma olmuşş:) sen hep kafan güzelken yaz güzel yazıon:p

dün, bugün, iki gün önce ...
Toplam Hit: 4498 Toplam Mesaj: 28