folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kafayı Yiyecem Ya Bi Yardım Edin

Kafayı Yiyecem Ya Bi Yardım Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    ya belki paylasırsam gecer diye düşündüm ben yaşamaktan acayip sıkıldım. ne lan bu okula git gel. zaten her gün bizimkilerle kavga ediyom. ne yapcağımı bende bilmiyom. her gün kavgalıyım, bıktım ya. başka yerlere gitmek istiyom hani filmlerde olur ya oğlan evden cıkar ölesine rastgele bi otobüse biner ve gider... benimki de öle bişi. sizce ne yapmalıyım. bu arada yaşım 17

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    atla

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek

18 yasına kadar bekle sonra üniversitre sınavına gir kazana bileceğin en uzak yeri yaz ve git o zaman kimse sana karışmıyo.... hee arada sırada arayıp arada mesafe yokmuş gibi telefondan sana kafay yedirtselerde  dediğim gibi arada sırada :)...  sana en iyyi cözüm bu

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

Valla eğer filmlerdeki gibi atlayıp gitmek isteseydim amerikan pastası filmindeki gibi olmasını isterdim..

amerikan pastasının 3 ünü izleyin derim:D  fena bişi:D ahauhauha

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    valla ben en gercekcı cozumu yazdım yok ucuk bırsey ıstıyorsan! buldugun en yüksek binadan ucmayı dene! o denemenın sonunda cooook uzun bır yolculuga cıkacaksın son durakta ıneceksın cehennemın dıbı! işte orada ayaklarını uzatır rahat rahat cayır cayır yanarsın kımsede karısamaz:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek

Küçük bir düşmeyi unuttum...

NOT: Sakın evde denemeyin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnarchisT
    AnarchisT's avatar
    Erkek

Bak Güzel Kardeşim bizde senin gibi o dönemlerden gectik ( hatta ben evden kactım bir cok kez ama kacmak  hiç bir işe yaramıyo) aileni uzme onların basına bisii gelse yada senin basına bisii gelse sana alinden baskası yardımcı olmaz sunu unutmaki onlar  senın icin ve sen onlar icin herseyi goze alırsın oyuzden okulunu adam gibi oku bazı insanların yaptıgı hataları yapma derslerine calıs bunlar sana fasa fiso gelebilir ama kacmak çözum deil oyuzden ailenin degerini bil... illlada bi yere gitmek istiyosan cık bikac gun ailenden izin alarak gez... Demek istediklerimi sen birazda anlamıssındır.. Düsünmeden hiç bir işi yapmak otur düsün ondan sonra dogruyu bulaccaksın...

by AnarchisT

Bazen Aradıkların Sana Cok Yakındır...!! By AnarchisT
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    woLfox hakLı..sık dişini biraz kazan univi bak ondan sonra gör...Hiç böLe bunaLım takıLmana gerek yok.oLmadı univide kazanamadın maL cıktın:Pp atLa öL a.q

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek
    babacan yaşın genç.daha dur bunlar başlangıç. bide şöle bak ben dışarıdan nasıl görünüyom kavgacı ukala yaramazın tekimiyim. he düşün.. daha ne istiyon okula gidiyonyaa

BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Saolasınız arkadaşler sen de saol anarchsyst.ama napıyım cok sıkılıyorum ya.zaten benim bi kız meselesi oldu derslerimde kötüye gitmişti o zamanlar o da baya problem oldu. walla hiç bi zevk alamıyom hayattan. boyuna müzik dinliyom kafa yapıyom :S

Hoop.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    sen onu bunu bırak otur ders kas kacıncı sınıfsın bılmıyorum ama sen uni için kas sonra cooook rahat edıyosun... hayat hiç bir kıza değmez sabret 2007 yılında dunyadakı her bır erkeye 3 kız düsecekmıs ne gerek var 1kız ıcın degmez... (not: bu ıstatıstık amerıkan unı.lerınden bırıne aıt.) hele bırde unıyı kazan emın ol sana 4 tane dusecek....

Toplam Hit: 1708 Toplam Mesaj: 13