folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kahretsin Yaşıyorum

Kahretsin Yaşıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:
    -----------------------------

HannibALgan bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

hoca vaçtim sevinemedik :( cennetin de sonu varmış.yokolacakmışız..

tam gaz yazmaya devam...batsın bu dünya...

Hepimiz Tanrı'dan bir parçayız aslında, Hallacî Mansur bu yüzden En-el Hakk demiştir. Eğer bizi biz yapan ruhumuz ise, ruhumuzda Tanrı'dan bir parçaysa (ki öyle) ve yok olacaksak mantık olarak Tanrınında yok olması gerekir ama bedenin ölümlülüğünü ve ruhun ölümsüzlüğünü aklımıza bir daha getirirsek sorun kalmaz bence..

peki hocam m.i nin şeyi çok mu uzun neyine güveniyo da milletin aklını karıştırıyo ?

gidip herifi kurşuna dizesim geliyo ya.. durduk yere keyfimi kaçırdı bugün :(

Baba yeter artık ya, cok içerledin duruma ya, bak ben öldüğümde yok olucagıma inanıyorum bu kadar kastırmamıştım ya, cooldown pls.. :) sonucta olunce gorursun abi, birebir elemanla hesaplaşma imkanın da olur orda.. :)

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

hocam geçmiş olsunda senin gibi bu haberi almak istiyen binlerce hasta varken senin böyle negatif olman üzdü beni şahsen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

senin helvanı yicez die sevinioduk be hacı :P

şaka bi yana çok geçmiş olsun abi

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

HannibALgan bunu yazdı:

YesMilord bunu yazdı:

HannibALgan bunu yazdı:

Umursamaz ve paytak yürüyüşüme aldanma sakın, kamburluğum kaderin sırtıma yüklediklerinden. Tıkanan umutlarım değilmiş meğer belkide bu yüzden doğmamış oğluma Nefes adını koydum gizlice. Azrail'i gördüm selamı vardı hepinize ama evraklarımda mühür eksikmiş, bu yüzden dünyalar arası seyahat vizemi onaylamadı Tanrı...

Yordu kasvetine doyduğum ilaçların çok haneli miligramları benliğimi, soldurdu tenimi, hatta ruhumu dejenere etti gecelerce. Uyanmamak üzere uyuduğumu sandığım uykularda sevişmelerimizin günahını aldım üstüme. Bırakmayacaksın biliyorum, belki de seni bu yüzden seviyorum...

Yasal acılardan gayri resmi mutluluklar çıkarmak yasaklandı Adem elmayı ısırdığında. Bu yüzden seni yasak ağacın altında bekliyorum ama şimdi gitmeliyim. Çünkü dostlar beni bekliyor, iki satır yazıp önce tebessüm ettirmeli sonra hüzünlendirmeliyim.

Bu satırları sonuçları aldığımdan ve negatif çıktığından yazıyorum.

Kahretsin Yaşıyorum...

Saygılar

(Evsiz kaldık ama olsun gari (:    )

Çok sevindim, bunu yine kendi üslubunla belirtmişsin buna daha da çok sevindim seni yine buralarda gorecek olmaktan. Evet yaşıyorsun, ve yaşadıkça da hep içinde bi yerlerde bir umut vardır, ev için üzülme...

Eyvallah kardeşim. Son 1 aya yakın bir süredir defalarca telefondan arandım. Belki 30-40 sms aldım. arayan soran herkese defalarca teşekkürler. Malumunuz öğrenciyiz, ev kirasına ayırdığım para ile ilaç alınca ve kira gecikince topyekün dış kapının kırık mandalı oluverdik. Sözde amcam destek çıkacaktı oda işsiz kalınca kaldık baldırı çıplak (: Kütahya merkezden ilçeye otostopla gelmek trajikomedi alanında Altın Dildo ödülünü almazsa ben bişey bilmiyorum...

Hacı bak ilaçlar marketlere düşcekmiş zaten, olmadı tbt ce birleşip bi marketi yagmalarız senin ilaçları hallederiz yine.. :) Şaka maka Türkiye de öğrenci olmak memur olmaktan beter biliyosun. Zaten yarı ac yarı tok yasıyoruz bi de arada plan dışı bişey çıktı mı(ki mutlaka çıkar) -hastalıktır veya ne bileyim yolculuktur veya acil odemedir- boyle ortada kalıveriyoruz... :)

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

YesMilord bunu yazdı:-

Hacı bak ilaçlar marketlere düşcekmiş zaten, olmadı tbt ce birleşip bi marketi yagmalarız senin ilaçları hallederiz yine.. :) Şaka maka Türkiye de öğrenci olmak memur olmaktan beter biliyosun. Zaten yarı ac yarı tok yasıyoruz bi de arada plan dışı bişey çıktı mı(ki mutlaka çıkar) -hastalıktır veya ne bileyim yolculuktur veya acil odemedir- boyle ortada kalıveriyoruz... :)

Aynen... Aslında şu aralar bulabilsem bi yerleden süper olacak. dönem bittikden sonra bulup buluşturur geri öderdim ama şimdi herkes züğürt tıpkı benim gibi. Sonuçların negatif çıkması üzerine antibiyotikleri kestiler hemen. Düzenli egzersizler verdiler.Birde dumansız hava sahası...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

HannibALgan bunu yazdı:

Aynen... Aslında şu aralar bulabilsem bi yerleden süper olacak. dönem bittikden sonra bulup buluşturur geri öderdim ama şimdi herkes züğürt tıpkı benim gibi. Sonuçların negatif çıkması üzerine antibiyotikleri kestiler hemen. Düzenli egzersizler verdiler.Birde dumansız hava sahası...

çok geçmiş olsun hannibal...

sen kütahyadamıydın bu arada ya vallahi bilseydim geldigimde görüşürdük. benim kuzende orda okuyo onu ziyarete gelmiştim. :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

HannibALgan bunu yazdı:

çok geçmiş olsun hannibal...

sen kütahyadamıydın bu arada ya vallahi bilseydim geldigimde görüşürdük. benim kuzende orda okuyo onu ziyarete gelmiştim. :)

Hacı hacıyı ya tekkede ya mekkede bulurmuş ama kısmet olmayınca kabenin avlusuna helikopterle de insen denk gelmeyince denk gelmiyor...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hannibalgan, hayat herşeye rağmen yaşamaya değer (;

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok geçmiş olsun abi. çok sevindik :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Benim bildiğim kötülere bişey olmazdı ne kötülükler yaptın la yok olma seanslarında :)

Bu dünyaya ait olmayan ruhlardan olsanda unutma senin gibi buraya ait olmayan daha çok ruh var bu yüzden güzel seni ve senin gibileri burda görebilmek zaten,geçmiş olsun ;)

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 5345 Toplam Mesaj: 59