folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kahve Makinasını Nasıl Piç Edebilirim?

Kahve Makinasını Nasıl Piç Edebilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Madeni 1 liranın ortasını delebilirsen del. Bi zincir ip vs... geçir. Sonra kulağını makinaya yaklaştır.Parayı hafifren içeriye bırak. Tabii ipin ucu elinde olacak. Click ses gelip kahve geldi mi geri yukarı çek. Her seferinde böyle yap. Sonra seninle ortaklaşa bi kahve dükkanı açak : ))) Sadece bi fikir işe yarar mı yaramaz mı deneyerek görmek lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    -----------------------------

geriye tek yol kalmış gibi bişey. tel tokayla üst bölgenin kapağnı açmak. orayı açtğn wakit sana 100 lerce seçenek

çıkacaktır. en temizi ordaki tüm aksama tuz ruhu+ozon karışımıyla saldırmaktır.

:)) herif siyirmis..Bu en psikopatcasi olsa gereq

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Glaxoks
    Glaxoks's avatar
    Erkek

benim amacım makinaya zaraar vermek değil sadece kibarca bedava bişi içmek ve adamı göt ermek :D 

bu arada biri demiş sadece 1 ytl miş

abi biz günde kaç tane içizo bilion mu?

bu arada kantinciye dedim abi az zamanı kaldı tahribat.com işini bitircek makinenin adam dediki

sen hiç öğrenciye uçan kantinci gördün mü :@

beni gıcık etti piç oğlu piç...

bu arada o beyler

makinen bi kabileyeti war

içindeki paraları para haznesinden aşşağı yollayabiliyor.belki belirli kombinasyonları yaparsak tüm parayı alırız :D

RENE:işini bitirirsen anada söle aynı şekil yapayım 

"Murid" Değil "Murit"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    hoca git çimento al, çok deil 50-100 gr herneyse.. sulandır bi güzel, sora kahvenin aktığı yere şırıngayla bas,baya bi doldur, sora sıvı beton akmadan hemen cam macunuyla tıka makinanın ağzını,kuruduğunda zaten ordan bi daha kahve akmaz :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Glaxoks bunu yazdı:

benim amacım makinaya zaraar vermek değil sadece kibarca bedava bişi içmek ve adamı göt ermek :D 

bu arada biri demiş sadece 1 ytl miş

abi biz günde kaç tane içizo bilion mu?

bu arada kantinciye dedim abi az zamanı kaldı tahribat.com işini bitircek makinenin adam dediki

beni gıcık etti piç oğlu piç...

bu arada o beyler

makinen bi kabileyeti war

içindeki paraları para haznesinden aşşağı yollayabiliyor.belki belirli kombinasyonları yaparsak tüm parayı alırız :D

RENE:işini bitirirsen anada söle aynı şekil yapayım 

İnan çok Güldüm:))

Birde çeviri yapabiliceğin bir Site...

www.hemencevir.com

Burdan bak. Sana Tavsiyem odur'ki; Derslerine Yoğunlaşman...

Bide iyi ara gazı veriyorsun helal :D Baban şöförmüydü senin:)

Demek;

sorsan: adam netten anlamazdır :D

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Glaxoks
    Glaxoks's avatar
    Erkek
    başka yardımı dokunacak...

"Murid" Değil "Murit"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

Valla  bizim buraya gelen her seyi bozdum

sımdı bedava kullanmak ıstıyosan

mazemeler

http://img525.imageshack.us/img525/8677/dsc00168zi9.jpg

bi tanede arkadasın

işte budur :)

bu bakır teli para gıbı yuvarlak sekılde  ayarlıyosun artık 1 ytl ne kadarsa ona gore ayarlarsın

:)

ve at 

bedava doya doya iç

biz hep öyle  yapıoz tabi bakır tel bulabılırsen bızım  burda cok var :D

%100 calısır demıyorum dene !

....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    kahve makinasını niye piç edion kahve makinasının arkasını ac malzeme yerıne tuz felan vs. ne bulursan dok amk!kahve ziyan olsun eheehehaha

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

Makinaya soyle bır bakınca ılk olarak sol taraflarda eger yanlıs gormedıysem anahtar yerlerı var oralara bırer anahtar sok ve anahtarları ıcınde kır cunku o makınaları cok saglam yapıyorlar hasar veremsınler dıye o zaman kendılerıde acamaz. Tamır edılmesı olayını zorlsatırdıktan sonra sıra bozmaya geldı... yapabılecegın en mantıklı seyler para atılan bolumler bazen sadece duse bılecegı bır boslukla vardır elektronik bolumden arı degıldır oraya buyuk bır sırınga ıle kolonya su ve tuzlu su denemesı yap muhtemelen elektronık devrelerden 1 vaya 1 kacını yakarsın. eger o yemez ıse elektırık kaplousnun makınaya gırdıyı yerde bır plastık olmalı kabloda bosluk olmasın dıye kyarlar. o plastıgı sok veya kes ve oradan kolonya su ve tuzlu su denemesı yap muhtemelen bır yerlere kısa devre yaptırırsın oda olmadı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    media_center bunu yazdı:

Valla  bizim buraya gelen her seyi bozdum

sımdı bedava kullanmak ıstıyosan

mazemeler

http://img525.imageshack.us/img525/8677/dsc00168zi9.jpg

bi tanede arkadasın

işte budur :)

bu bakır teli para gıbı yuvarlak sekılde  ayarlıyosun artık 1 ytl ne kadarsa ona gore ayarlarsın

:)

ve at 

bedava doya doya iç

biz hep öyle  yapıoz tabi bakır tel bulabılırsen bızım  burda cok var :D

%100 calısır demıyorum dene !

hoca malzeme listen çok güzelmiş :D

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 12479 Toplam Mesaj: 52