folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kalıcı Kokusu Olan Parfüm/Deodorant

Kalıcı Kokusu Olan Parfüm/Deodorant

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

lacoste red

heryerde kullanabilirsin okul iş ..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek
    Gio armani , hugo boss , bunlar ya ziçin hafif kokulardır kış için ise diordan fahrenheit var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MarlboroLight
    MarlboroLight's avatar
    Erkek

Bir parfüm uzmanı olarak önce parfüm değil parfümün nasıl kullanıcağını anlatayım. 1 erkek parfümleri eau de toilette tir fransızca bi kelimedir türkçeye çevirdiğinizde kıyafet suyu anlamına gelir ve tene boyun bölgesine vs. sıkılmaz kıyafete sıkılır daha kalıcı olur eğer alerji warsa ciltte kıpkıırmızı gezersiniz :):) .Bayan kokuları ise eau de parfüm dür ve eau de toilette dir yani hem tene sıkılacak kokukar wardır hem kıyafete fakat parfum daha kalıcıdır. Parfümünüzü yan ürünleri ile stick deo. after shave shower gel body lotion vs. ile birlikte kullanırsanız hem kullanım süresini uzatırsınız hemde kalıcılık ve kalite artırırsınız. Şimdi parfüm tavsiye etmemi istersen anladığım kadarı ile bütçen sınırlı sana parfüm deo. yani parfüm şeklinde 150 ml sıvı deolardan önerebilirim black xs olabilir chrome olabilir ck one olabilir bunların fiyatları ortalama 50 ytl civarındadır. Bayan parfümü olarakta dior poison versace cristal noir cheap and chic olabilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

img115/143/blackxsbh3.jpg  

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar beinm limitim 50 ytl ama böyle kızlar tav olsun bi kere sıkınca 24 saat üstümden kalkmasın istiyorum böyle bi parfüm varmı

hacı açık parfümcüye gideceksin deneme amaclı 30 cc alacaksın parfumun adı ultra marina kalıcı üstüne sık 90  derecede kaynat gecmez hacı bana 4 kız sordu harbi diyorum dene pişman olmassın :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MarlboroLight
    MarlboroLight's avatar
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:
    arkadaşlar beinm limitim 50 ytl ama böyle kızlar tav olsun bi kere sıkınca 24 saat üstümden kalkmasın istiyorum böyle bi parfüm varmı

hacı açık parfümcüye gideceksin deneme amaclı 30 cc alacaksın parfumun adı ultra marina kalıcı üstüne sık 90 derecede kaynat gecmez hacı bana 4 kız sordu harbi diyorum dene pişman olmassın :)

açık parfüm yerine az öncede bahsettiğim gibi 150 ml 50 ytl civarındadır  fiyatları parfum deo. alabilirsin hiç olmazsa orj. parfüm kullanıyorum dersin çokta etkili olur.Açık parfümlerinde kaliteleri wardır.Uzmanlıktan gelen bişi olduğu için açık parfüm ve orjinal parfümleri ayırt edecek hatta 500 e yakın parfümü kokusundan tanıyacak kapasitemiz war :l 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hazır konu acılmılken

benimde aradığım bi parfüm var sadece şişenin üzerinde u1 yazıyor

aradım ama bulamadım netten bulup sipariş verebilirmiyiz acaba

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MarlboroLight
    MarlboroLight's avatar
    Erkek
    şişenin fotoğrafını fln ekleyebilir misn kutu fln warsa oda olur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı biraz geç oldu kusura bakma artık şişe bu içinde var ama bitecek diye korkuyorum bu yüzden kullanamıyorum aynısından ne yaptıysam bulamadım  pahalı bişey de değil ama illa bu oluca  resimdeki şişe üzerinde kırmızı olan yerde u1 yazıyor gerçi silinmiş ama ne yapalım artık inş bulunur

u1

u1

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

avonun  full speed diye bir parfümü var kullandım çok iyiydi öyle kolay kolayda çıkmıyor kokusu...

adidasın 2006 dünya kupası serisinden 3 parfüm kullandım 3 ü de güzeldi ama terich olarak full speed bahbah :D

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Toplam Hit: 15862 Toplam Mesaj: 45