folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kalın Belge Üzerine Jan Janlı Yazı Yazmak

Kalın Belge Üzerine Jan Janlı Yazı Yazmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Merhaba arkadaşlar 

HDİ sigorta bildiğiniz üzere gs nin sponsoru bizimde müşteriler sıkıştırıp duruyordu hdi den gs poliçeleri ve katkı belgeleri istedik

şimdi belge baya kalın benim yazıda berbat

Sayın...............................

yazan yere bilgisayarla yazayım dedim güzel el yazısıyla tam noktanın üstüne oturdurdum ama yazıcıdan çıkınca belge kalın olduğu için kurutmamış yazılan yazı siliyor + olarak biraz yazıcı izi kalıyor üstünde

elle yazmaya kalksam yazı berbat 1991 den beri aynı yazıyı kullanıyorum :) müşteriye 3 kez asistans kartı yazdığımı biliyom :)

reklamcının birine yazdırayım üstüne yapıştırayım diye düşündüm maliyetleme açısından ve zaman açısından sıkıntı olacak

belgenin üstüne el yazısı şeklinde nasıl izim yazabilirim fikri olan var mı? acaba mürrekepli kalemler var kalın uçlu onunla yazabilirmiyim

help me havar dostlar

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

abi yoo aksine yazın gayet hoş :R

yukarıda güzel yazmışın :P

sen yazma, bu tür işlere eli yatkın liseli güzel bi kızımızdan rica et. 

olurda benim iş olur hem ben yazmaya falan gelirim :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

önce belgeyi taratıp wordde arkaplan olarak ata sayfaya hocam, üstüne doldurursun bire bir şekilde noktalı yerleri.

yazdırma konusuna gelince, lazer yazıcı senin işini görür mürekkep püskürtme o kağıtta durmaz.

Gel bili bili gates
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

bazen sokaklarda olur ya tabağa falan isim yazarlar. öyle birini bulursan yazdırabilirsin. birde forumda bi mürid vardı kaligrafiyle uğraşana ona bi ulaş istersen.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

abi yoo aksine yazın gayet hoş :R

yukarıda güzel yazmışın :P

sen yazma, bu tür işlere eli yatkın liseli güzel bi kızımızdan rica et. 

olurda benim iş olur hem ben yazmaya falan gelirim :D

ciddiyim la demin birine verdim fena gs taraftarıymış çerçeve yaptıracam felan diyo :)

ünal aysal mı aybal mı ne  onun imzası var:) futboldan nefret ederim işin ticari tarafındayım ben :)

dolma kalem gibi kalemler vardı ne olduğunu unuttum ismini onlardan alsam güzel yazarmıyım acaba?

Maresca

zaten lazer aga ben yazıyı oturtuyorum yazmakta sıkıntı yok o konuda tecrübeliyim 3. denemede göz kararıyla 0mm ile oturtuyom

yazıcıdan çıkınca mürekkep elini sürünce dağılıp siliniyor 

DJ_Alper tarafından 13/Haz/13 14:01 tarihinde düzenlenmiştir

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Sertifikalari lazerli yazicidan cikarip verirdik. Sertifika kagitlari da normale gore kalin; bir tarafi mat, doger tarafi parlak kagitlardandi.
    Lazerli yazicin yoksa Tekin ozalit gibi yerler kucuk bir ucret karsiliginda cikarirlar.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

telekom

hocam iki tarafı mat kredi kartı kalınlığında 

dış çerçeve altınyaldız gerisi sarı kırmızı işte

DJ_Alper tarafından 13/Haz/13 14:13 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Konuyla pek alakası yok ama benim el yazımda çok çirkin, tiksiniyorum yazımdan,

Edit: mitsubishi imza kalemi var 6 lira gibi bi şey ondan al yazmayı dene ben imza atarken onu kullanıyorum çok şık duruyor,

Robinson_Crusoe tarafından 13/Haz/13 15:18 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

telekom

hocam iki tarafı mat kredi kartı kalınlığında 

dış çerçeve altınyaldız gerisi sarı kırmızı işte

hocam antetli kağıt yaptırabilirsin :)

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

http://www.uzmantv.com/kaligrafi-ile-guzel-yazi-nasil-yazilir

öğrenmeye çalışıyorum :A

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

...said addicted.
Toplam Hit: 1820 Toplam Mesaj: 19