Kamuya 100 Bin Bilişimci Alınacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

eto bitmiş , cem uzan'a hapis şoku , abisini hortumla döven ünlü kim 

sabahtan sonrasını okumadım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

İyi seçim vaadi beğendim.

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Millete öyle bir durum yaydılar ki sanki devlette memur kalmamış gibi ama aslı yok inanmayın. 4000 gardiyan alacak bakanlık hepsini istifa etmiş eski uzman çavuşlardan alacak. Çok adaletsiz gerçekten herkesin hakkı yendi. Adamın götü yememiş istifa etmiş tekrar devlet dairesinde öncelik sunuyorsun anlamıyorum bazen bu iktidarı

hacı sözleşmeli erlere onu vaat ediyorlar ama öyle kolayda olmuyor şimdi yazardımda uzun siktir et :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Millete öyle bir durum yaydılar ki sanki devlette memur kalmamış gibi ama aslı yok inanmayın. 4000 gardiyan alacak bakanlık hepsini istifa etmiş eski uzman çavuşlardan alacak. Çok adaletsiz gerçekten herkesin hakkı yendi. Adamın götü yememiş istifa etmiş tekrar devlet dairesinde öncelik sunuyorsun anlamıyorum bazen bu iktidarı

Askere gittin mi? Uzman Çavuş dediğin insanların neler yaşadığını gördün mü ? Götü yememiş diyosun 

ZzZzZzZ...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

bu kadar açığa alınanlar nerede ne iş yapacak? Bize köstek olacaklar. Ülkedende atsınlar bari.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

bu kadar açığa alınanlar nerede ne iş yapacak? Bize köstek olacaklar. Ülkedende atsınlar bari.

harbi heee. Gene kanunsuz illegal işler artacak... Bunlar bizim malımıza nasıl oturacaklarını düşünüp bize köstek olacaklar... Tabikide gene zenginleşip bir darbe felan filan daha...  hebele hübele hüp hüp tü sanırım

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

TİB i kapattılar görevileri BTK ya devroldu ancak personeli de btk ya aktarım yapıldı tabiki terör örgütü suçlaması olmayanlar yada aklananlar.kamuda bu kadar bilişimci eksiğinin olduğunu sanmıyorum keza toplam memur alım sayısı bile bu kadar olmaz, bellki TİB vb yerlerde toplanan Terör faaliyetinde bulunan adamları devlet kendi eliyle beslemiş bi güzel, bütçe vermiş adamlara :( olan vatandaşa her zamanki gibi.

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

TİB i kapattılar görevileri BTK ya devroldu ancak personeli de btk ya aktarım yapıldı tabiki terör örgütü suçlaması olmayanlar yada aklananlar.kamuda bu kadar bilişimci eksiğinin olduğunu sanmıyorum keza toplam memur alım sayısı bile bu kadar olmaz, bellki TİB vb yerlerde toplanan Terör faaliyetinde bulunan adamları devlet kendi eliyle beslemiş bi güzel, bütçe vermiş adamlara :( olan vatandaşa her zamanki gibi.

Belkide ağırlık vermek istiyorlardır. Zamanla çıkar piyasaya diye düşünüyorum.

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Evi arabayı satıp kapşonlu kaban işine girmek lazım o zaman :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı

Askere gittin mi? Uzman Çavuş dediğin insanların neler yaşadığını gördün mü ? Götü yememiş diyosun 

Gitmedim. Zorla uzman çavuş yaptırmıyorlar ya ama hocam kendi olmak istediği için oluyor bunuda göz önünde bulunduralım lütfen

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
Toplam Hit: 3059 Toplam Mesaj: 29
bilişim iş ilanı devlet kamu