folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kan Testi Hakkında (Acil Yardım)

Kan Testi Hakkında (Acil Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek
    tam bişey çıkmaz için rahat olsun diycektim ki askeri yurt olduğunu gördüm. bilemiyorum :S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

valla şahsen yurt sahibi ben olsam bunu yapanı kafaya koyar bulurdum :D

abi otlan boklan şakamı olur yav sizde harbiden şakanın bokunu çıkarmışsınız :))))

birde dışkı ve kan olayına gelince bence bulunabilir çok daha zor şeyleri buluyorlar bu zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

ama siz yinede biz yaptık falan demeyin salaklığa vurun bakalım ne olacak biz yaptık demenizide bekliyor olabilirler.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    çok salakça resmen blöf bir kan tahlili 70 lira yurtta 100 kişi var say çarpınca kaç para yapıyo? o parayla yırda 4 öğrenci gelir o kdr para vermezler saçma bi neden yüzünden takmasın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    BöyLe Bir Şey İçin Önce Bir Suç Duyurusu Lazım. Yurt Kendi Kafasına Göre NasıL Kan Örneği aLabiLiyor ki ? BöyLe Bir Şey İzinsiz Ya Da Mahkeme Sonucu oLmadan YapıLırsa Suç oLur. KaLdı Ki O Kadar Öğrenci.Ayrıca Dışkı iLe Kan Örneğinden Kişi buLma Da Çok Düşük Bir İhtimal !

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Az önce arkadaşla düşünürken aklımıza anonim mektup atmak geldi. Arkadaş üzerinde isim olmayacak şekilde neden yaptığını pişman olduğunu vs... vs... uygun bir dille yazıp işin tatlıya bağlanmasını dile getirecek bir yazı yazıp müdürün olmadığı zaman mektubun üzerinde iz bırakmayacak şekilde onun kapısının altından sallamayı düşünüyor. Sizce böyle birşey yapsın mı? Yoksa herbişi belli olduğunda salağa yatması daha mantıklı mı?

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Yok aq ole kanla falan olmaz, dna testi yapmaları lazım bokla kanı eşlemek için, o da gotleri yemez. kim olursa olsun bi şaka için değmez, oltaya gelmeyin bence

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

FinGoLFiN bunu yazdı:
    -----------------------------

o bok cumartesiyr kadar kokar , kurur icindeki bakteriler kan hücrelerini yer falan

ahaha en kral yorum bu, gülmekten kırıldım =))))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

gkhn759 bunu yazdı:
    Yok aq ole kanla falan olmaz, dna testi yapmaları lazım bokla kanı eşlemek için, o da gotleri yemez. kim olursa olsun bi şaka için değmez, oltaya gelmeyin bence

Walla hocam bizde öyle düşündük. Daha Türkiyede gayri meşru çocukların bile kimden olduğu son yıllarda bilinebiliyor. Kaldı ki bunlar pahalı tahliller. Ama tıp bu binbir türlü durumu var.  Yukarıda bi arkadaşımın da sözünü ettiği gibi dışkıda gizli kan bulunabiliyormuş. O kan bir ipucu verir mi? Sizlerden ricam eğer tanıdığınız tıpçı, dr. ,laborant vs varsa bu konuyu onlara danışmanız. Şu an eleman resmen yıkılmış durumda. Somut bilgiler elde edersek daha iyi olacak.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    o kadar tırsacaksa yapmasın aq, ama siz yine gelin beni dinleyin, kimse bi saka çin bu kadar maddi külfetin altına girmez

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

olum kan tahlilinden bulmazlar ama psikolojik durumundan bulurlar..

bakarlar birisi tırsak hareket ediyosa yanına giderler..ahmet bu işi senin yapmış olabilecegini söylüyo sen ne diosun die sorarlar.. verdigi cevaptan şak anlarlar...ne dna testiyle ugraşmış olurlar ne de otla bokla :D

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
Toplam Hit: 5648 Toplam Mesaj: 37