folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kan Verdikten Sonra Oluşan Morluk Ve Şişlik

Kan Verdikten Sonra Oluşan Morluk Ve Şişlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar 2 gün önce kan verdim kızılaya ama kan verdikten sonra damarımın çevresinde morarmalar oldu ve kan alınan yerde bi çıkıntı hissediyorum elimle dokununca neden olmuştur böyle bir şey ilk kez karşılaştım bu durumla açıkcasıda huylanıyorum da

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek
    hocam geçmiş olsun genelde hava aldığı zaman şişlik oluşur.morarma ve şişlik yayılmaya başlarsa kolunu 1-2 hafta rahat kullanamazsın.büyük bir ihtimalle iğne ucu sinire girmiştir.ama yayılma falan yoksa geçer o kadar önemli değil.

Gemiler mi batacak??O zaman batsın!!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    damarı patlatmış hocam kan deri altına yayıldı :| bişi olmaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Bende gidip şimdi onun beynini patlatsam yeri değilmi arkadaşlar soruyorum size kolumda güç kaybıda var zaten ulan hem kan ver hemde geri rahatsız ol ya varmı böyle bir şey

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek
    arkadasın dediği gibi iğnenin ucu sinirlerede girmiş olabilir ama genelde kan verdikten sonra ağır bişey kaldırdıysanda olabilitesi var hacım.geçmiş olsun

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    İğneyi kolundan çıkardıklarında en az 15 dakika o bölgeye sertçe bastırman lazım. Yoksa morarması gayet normaldir.

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    geçen üşütmüşüm igne oldum revirde yemin ediyorum 1hafta geçti daha yeni üstüne oturuyom kıçımın o derece fena oluyo aceleden hemen vurup çıktım :S 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam bence bi doktora görünne olur ne olmaz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Ya kan verdikten sonra kolunu 5 dakka falan havada tut, kesinlikle morarmıyor. Benm de her seerind morarırdı, en son sefer hemşire bunu soyledi iz bile kalmadı

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bende gidip şimdi onun beynini patlatsam yeri değilmi arkadaşlar soruyorum size kolumda güç kaybıda var zaten ulan hem kan ver hemde geri rahatsız ol ya varmı böyle bir şey

Korkma ölmezsin kızacak birşey yok olağan birşeydir.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:
    geçen üşütmüşüm igne oldum revirde yemin ediyorum 1hafta geçti daha yeni üstüne oturuyom kıçımın o derece fena oluyo aceleden hemen vurup çıktım :S 

bu tür vakalara bunu öneriyoruz..

death%20noteın%20gülü%20L%20:D

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 14497 Toplam Mesaj: 12