Kanaltürk Satıldımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    tayyip işini bilir:) önce cem uzan şimdi tuncay özkan..donuna kadar ihtiyadi tedbir koyar valla:D sivilceyi çıban olmadan patlatıyo...sevmiyorum ama akıllı adam..onun parmağının olabileceğini düşünüyorum ki büyük ihtimal öyledir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:
    -----------------------------
    tayyip işini bilir:) önce cem uzan şimdi tuncay özkan..donuna kadar ihtiyadi tedbir koyar valla:D sivilceyi çıban olmadan patlatıyo...sevmiyorum ama akıllı adam..onun parmağının olabileceğini düşünüyorum ki büyük ihtimal öyledir

Tam üstüne bastın, kaldır ayağını  

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Qin bunu yazdı:

bastır tuncay kim tutar seni bir gün millet gercek yüzünü zü öğrenip suratınıza tükürcek

hani lan islamcılar söleydi böleydi sona kalk dükkanı onlara sat bunun adı şerefszilikir  meshur kıvrak tuncay

bunlar ve saz arkadaşları  paraya sülalesini satar bi tv satmış çokmu yoksa tmfs zükücekdi mecburiyetten yolsuzlukları cııkyodu ortaya ondan

hangi yolsuzluklari? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    GLaDio bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:

bastır tuncay kim tutar seni bir gün millet gercek yüzünü zü öğrenip suratınıza tükürcek

hani lan islamcılar söleydi böleydi sona kalk dükkanı onlara sat bunun adı şerefszilikir  meshur kıvrak tuncay

bunlar ve saz arkadaşları  paraya sülalesini satar bi tv satmış çokmu yoksa tmfs zükücekdi mecburiyetten yolsuzlukları cııkyodu ortaya ondan

hangi yolsuzluklari? 

Dur ben söyleyeyim, Kemal Kanakıtan'ın bunlarda bir açık bulmak için, fare deliğine girebilme cesareti mi desek, usulsüz usulsüz kanal kapatmaları mı desek, o da olmadı yayın yasağı mı desek felan filan... Uzar gder bunlar. Ya benim merak ettiğim devlet bankasından bir kanal için 750 milyon dolar aktarılmış bir tane daha olay var bir kanalın peşkeşi pardon satışı için ihaleye bir firma girdi ne iştir anlamadım gitti.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sevenyourdesires
    sevenyourdesires's avatar
    Erkek

Ben bu mesaja yazan çoğu arkadaştaki kadar vizyon ve strateji eksikliği olan adam görmedim.

Empati yapıyoruz şimdi;

Bir muhalif kanal sahibiyiz ismi Kanaltürk. İktidara karşı en sert muhalefeti yapıyoruz hakkımızda sürekli dava açılıyor. Maliye müfettişleri sürekli kapıda olağan uygulamaların dışında sürekli kanalımızda soruşturma yapıyorlar. Reklam gelirimiz çok düşük, reklam alsak bile reklam veren şirketler bir şekilde iktidar tarafından baskı altına alınarak, reklam desteğini azaltıyor veya iptal ediyorlar. Borcumuz dayanmış 5 trilyona.

Bunu bir savaş şekline çevirelim. Bir savaş gemimiz var, tüm muharebelere biz bu gemi ile katılıyoruz. Sürekli düşman güçleri özel birlikleriyle bu gemiye saldırmaya çalışıyor ve ufak tefek hasarlar veriyorlar. Bu hasarlar bir yere geliyor ki gemimiz su almaya başlıyor ve kullanılamaz hale geleceğini biliyoruz.

İşte tam bu sırada düşman bize bu gemiyi satın almak istediğini söylüyor. Biz düşmanın verdiği para ile çok daha donanımlı ve sıfır bir gemi alma şansını elde ediyoruz. Şimdi akıllı bir adam su alan ve batacağını bilen bir savaş gemisiyle savaş yapmaya devam mı eder yoksa düşmanının bu planıyla kendine bir şans yaratmaya çalışıp umudunu sürdürmeye devam mı eder ? 

Bence Tuncay Özkan akıllı olan adamın yapacağını yaptı. Kendi cebini düşünür diyen arkadaşlar, bence bu dönemde para kazanmak isteyen birisi muhalefet yapmaz. Bakın mehmet barlasa ne güzel parasını alıyor, veyahut Akp müteahhitlerinin kazandıkları milyarlarca ytlyi hepimiz biliyoruz. Para kazanmak isteyen birisi 11 yıl ceza yiyip bunu tekrarlaması halinde hapse gireceğini bilerek muhalefete devam eder mi ? Ayrıca kazanacağı kadar parayı kazandı, köşeye çekilip %20 faizle çok güzel parasını da yiyebilirdi. Adam tahribat forumundaki tüm insanların hayatında elinden geçebilecek tüm para kadar para kazandı neredeyse, neden böyle riskli bir işe devam ediyor? Bence para kazanacaksa böyle onurlu insanlar kazanmalı zaten, ama maalesef bazılarınızın övdüğü malum şahıs gibi oğluna gemicikler alacak kadar zengin olduğunu düşünmüyorum.

Evet aşağıda pes etmiş, para için kanalını iktidara satmış bir insanın açıklamasını okuyoruz:

AÇIKLAMA

Kanaltürk koza grubuna satılmıştır. Yeni kanal yoldadır. Durmak yok duran düşer, yarını kurtarmak için yobazlarla mücadeleye devam.

BKK ve Tuncay Özkan hiç durmadan yobazların üzerine gidecek. Yeni bir dünya yeni kanal açacağız orada yerimizi alacağız.

http://www.bizkackisiyiz.com/Haber.php?Haber_id=839

steel slaughter
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    persian bunu yazdı:

Akpnin o kadar vatanı satmasınaa ses  ÇIKARMAYA BAZI HIYARLAR hemen konuya dahl olmuşlar bakıyorumda Allahın kozalakları...

NEden sattığını önce bi araştırın cahil herifler bilmeden saldırmayın... Kaldıki satıp satması kimseyi bağlamaz vatanın malını satmıyor adam kendi malını satıyor size ne...  Alın okuyun... SATILMA NEDENİ AŞAĞIDA... 

Hepinize direncinizden ötürü teşekkür ederim. Bize kimse sahip çıkmadı. Yalnız, çaresiz bırakıldık. Lisansımızı iptal ettiler. Vergi borçları yüzünden kanalın kapısında icra memurları bekliyordu..Direncinizin kazanması adına bunu yaptım. Çarem kalmamıştı. Zaten bu kararı vermemiş olsaydım Unakıtan'ın memurları yayınımızı kapatacaktı..

Chp paraları KAnaltürke akıtıyor diye laf satalası yapanlar merak ediyorum ne dicekler ? :)))

NEDEN O ADAMI SATTIĞINIDA SÖYLİYEYİM O ADAM ATV VE STARI ALMAYA ÇALIŞMIŞ ALAMAMIŞ... KANAL ALMAK İSTEYEN VE DOLGUN ÜCRET VEREN KİŞİ OLDUĞU İÇİN KANAL SATILMIŞ...

Burdan şu sonuç çıkıyor akp ülkenin anasını s... hazır. Tek kanal vardı hergün kapatma davaları bilmemneler adamları bezdirmek için ellerinden ne geliosa yaptılar.  Ama herşeye rağmen sattığı adamın kim olduğunu bilerek sattıysa YAZIK... akp yandaşcısı birine satmaması gerekiyordu... 

Bu yazımın üstüne bide üstteki arkadaşn yazısı okursanız herhalde yeterli cevapları almış olursunuz... AKp şakşakçıları...  Sizde okuma kapasitesi olsa zaten okuyup gerçekleri anlarsınız ya neyse...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

üsttekilere ilaveten bu kanaldaki calısanlar 7 aydır maaşlarını alamıyorlardı.

tuncay özkan cukka yapmıstır dıyenlere; o kanalda herkez bırbırını tanır :) 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    Gladiator bunu yazdı:

VAH TUNCAYIM

sen hayatını ak parti ve misyonuna karşı mücadele ederek yaşa sonra git kanalını ak parti yanlısı bugün gaztesine sat.şimdi sana dönek muamelesi yapcaklar.demekki sen yalandan mücadele etmişşsin.yada cebine çalışmışsın.chp den aldığın paranmı bitti tuncayım.vay be dünya nelere kadirmiş

-------------------------

doğru sölysun hocam,,bu zamanda babana güvenmiyceksn....

_ICEMAN_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnT_X
    EnT_X's avatar
    Homo
    Şimdi Gitmiş Ulusalcılarla Takılıyo BıhBıh :)
Toplam Hit: 4313 Toplam Mesaj: 30