folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kandaki Alkolü Sıfırlayan İçecek Bulundu! Fransada Ortalık Karıştı

Kandaki Alkolü Sıfırlayan İçecek Bulundu! Fransada Ortalık Karıştı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

İçildiği anda kandaki alkol oranını sıfıra düşürdüğü iddia edilen içecek, bu hafta Fransa’da piyasaya sürülmesinin ardından büyük bir tartışma yarattı.

Outox adlı içeceğin üreticileri, içeceği “devrimsel bir ürün” diye nitelendirirken; doktorlar, sağlık ve güvenlik kampanyacıları büyük şüpheyle yaklaştıkları bu ürünün bilimsel araştırmalarının yapılmadığını, insan sağlığı için zararlı olabileceğini, aynı zamanda insanları daha fazla alkol tüketmeye ve alkollü araç kullanmaya teşvik edeceğini belirtti.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre içeceğin “sihirli formül” diye tanımladıkları içeriğini açıklamak istemeyen Outox firmasının temsilcisiyse gereken tüm tıbbi testleri yaptıklarını ve aldıkları sonuçların kesin olduğunu söyledi. Outox firması içeceğin farklı sürümlerini Kanada ve çeşitli ülkelerde de satışa çıkardı. Fransa Sağlık Bakanlığı yetkilileri yaptıkları açıklamada, içeceğin sağlığa zararlı olduğu ispatlanmadıkça bir yasağın mümkün olmadığını belirtti.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

kandaki alkolu sıfırlıyorsa insannın sarhoşluğu birden geçer.ayıkır.

Bence sarhoşluğuk geçmez ama bu alkol test cihazlarını yanıltır büyük ihtimalle

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

bu gibi şeyler vardı zaten. piyasaya sürülmeyenlerini görmüştüm. hangover içecekleri de vardı sanırım. ama bu zaten kandaki alkolü sıfırlıyorsa ozaman etkisi de olmaz? yanılıyormuyum. hiç olmazsa azaltır. helalmiymiş onu sorsunlar bari :D

Im Boned, All Boned.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

seyhulislam dan izin cıkrtı helalmıs ıcn beyler:|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

kandaki alkolü sıfırlıcaksa hiç içme sıfır kalsın daa iyi :D Türkiye ye de göndersinler bakalım bizde deneyelim :P

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

kaç şişeye kadar ayıktırıo ki:)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meco
    meco's avatar
    Erkek

sarhos olmak icin o kadar ugras bi dünya icki parası ver sonra gel bunu ic hersey gecsin ne anladım ben bu isten, bence hic mantıklı degil..

bu bir tek alkollü araba süreceklere yarar onun dısında amac alkol ise buna ne gerek var...

PORTABLE programları tercih edin... isletim sistemi sismez, nereye atarsan orada calısır ve en önemlisi serial-key derdinden kurtulursunuz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

meco bunu yazdı:
    -----------------------------

sarhos olmak icin o kadar ugras bi dünya icki parası ver sonra gel bunu ic hersey gecsin ne anladım ben bu isten, bence hic mantıklı degil..

bu bir tek alkollü araba süreceklere yarar onun dısında amac alkol ise buna ne gerek var...

bunu alkol ıctıkten sonra yanında bulunduracaksın

eve gelden es dost ayyas dıyp gecmesın,

cevırme var ehlıyet araba para cezası vs. sorun olmasın,

canın ıcmek ıstedı ıctın ama herhangı bır acıl durum vb oldu cak bı tane bundan çakı gıbı olursun :D

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

oo yeheyy ama çok kullanmam sonuçta o çakırkeyf olmak insana zevk veriyor anca özel bi durum olsa içilir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

iyi de biz makineye üflüyoruz kan vermiyoruz ki

Yapay zeka, zeka değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

ExcellencE bunu yazdı:

iyi de biz makineye üflüyoruz kan vermiyoruz ki

üflersin alkol bulurlar makina bzuk kan testi istiyorum dersin polisler seni tutar hastaneye götürür kan verirsin bakarlar kanda alkol çıkmaz gene ceza yemezsin :d

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 3064 Toplam Mesaj: 20