Kanka Kawramı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    kanka demek kankardeşin kısaltması demekdir.. günümüzde artık tikilerinde kullandıgı bi terim olmakla beraber 'kanka naber?' kalıbı ortamın hamuna goymakdadır.. yani artık günümüzde bu kalıpla anlatılmak istenen 'nabıyon lan toynaaaaam' ya da 'nabıon lan s*kik' gibi bir çok anlam yerine daha kibarlaştırılmış bi şekilde kullanılmakdadır.. antalya ısıklarda gezerkende kankuuuu kankuuu die birbirlerine hitap edenlere rastlayabilrsniz.. hatta bana kankiş diyen bi kıza sktri çekdiğim ve yolladığımda görülmüşdür.. (eer bilgi yanlısım warsa lütfen düzeltiniz ben böyle gördüm böyle öğrendim).. hatta artık günümüzde aşkım,aşkısı,bebişim,bitanem,kardeşim sözcükleride o derin anlamından cıkmıs ortamın maymunu tikilerin sakızı haline gelmişdir.. artıq kız arkadasıma seslencek bi sıfat(sıfatmı zamirmi her ne skmse) bulamıorm.. idareten 'yawrum' kelimesini kullanmakdayım ancak kelime arayışım sürmekdedir p.s:konuyu geyiğe tasıyana kafam bedava :D

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    bu arada amele_2 uyardı saolsun aradıgım şey sewgilime bi hitap deil..düzene bi başkaldırım..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    tkilerin amk.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

hoca bılırım ısıkları tıky dolu harbıdende ama kızlarda fena deıl orda hea :p

ben elmasekerım derdım eskı cıktıgıma cok orjınal bı soz bak =) ama tabı kısılıgınede uyması lazım karsındakının benımkıne uyuyodu :D nese bosver eskı muhabbet

bu sekılde kız arkadasına orjınal sozler cıkartabılırsın :p kanka askım bıtanem cok sıkıo a.q herkes kullanıo cunku :S

hele bıde buralarda jıx sozude vardır onu ıyıce tıkyler kullanılır. Kelımler ıcınde jıx abecı vs gıbı sozler gecırenlerde 1. dereceden tıkydır aynı zamanda %90 oranında ızmırlı tıklerdendır bu lavuklar =) buda ek not olsun

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    konu hakkında kimseniin düşüncesi şikayeti  alternatifi fln yokmu 3 kişimi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek

uyuzum bu kavrama ilk çıktığı günden beri, tikilerden dolayı falan değil, uyuz bi kelime.

ha son zamanlarda msnde ilk defa gördüğün adamın kanka naber falan demesi daha da sulandırmıştır bu terimi zaten. 

bir imzam bile yok
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

İşte bu yüzden kadınlardan sogudum... tek birine bile tahammul edemiyorum..  kac yıl oldu tek bir cafeye gitmiyorum  o salakca konusmaları duymamak için.. msn  adresimdeki butun  kadınları sildim.. nerdeyse....2 tane rus var onlar ayrı..  50 yasındaki kadınınn benimle nasıl konustugunu görseniz... kadın  "ciçeğim" diyor  bana  orda  öle bir küfür savurmak istedimkiiii.....

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Çoluk çocuğun birşey isteyeceği zaman,yağ çekmek üzere v.b kullandığı gereksiz bir kelimedir bence*

The king is bleeding.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    sipi sonuna kadar destekçinim. benim sevgi ile ilgili yazdıgım bi kaç şeye bak istersen. ben canım derim, genelde ismi ile hitap ederim. burdan yetkililere sesleniyorum. irc i açılsın. orda derin mevzulara dalmayı özledim :)

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    VisualBoy bunu yazdı:
    -----------------------------
    sipi sonuna kadar destekçinim. benim sevgi ile ilgili yazdıgım bi kaç şeye bak istersen. ben canım derim, genelde ismi ile hitap ederim. burdan yetkililere sesleniyorum. irc i açılsın. orda derin mevzulara dalmayı özledim :)
    -----------------------------
    nerden aklıma getirdin ırci ya :P gene yazın açıcaz 3-5 kişi olucak olsun muhabbet güzel oluyor :P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    abi 3 dük 5 dik ama sağlam muhabbetimiz wardı..dashaq team acardık milleti keklerdik ulan annem hastalanınca derdimi irc de anlatırdım heyt bea neyse konu irce dönmesin kanka kanku kankiş diyenin amk..yetkililere sesleniorm burdan..

Toplam Hit: 4284 Toplam Mesaj: 34