Kar Mevzuu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sizce bu sene kar tatili olur mu? , yoksa öğrencilere yapılan bu komünist sıkı yönetim tarzı neticesinde yine

tatilsiz karlı günler mi geçireceğiz? Soğuk Romanya'dan geliyor.Sizce kar adam akıllı yağar mı?

Çarşamba yoğun kar,perşembe normal düzeyde kar yağışı diyor.Ayrıca yeni sıkı yönetim anlayışı öğrenciye aman vermeden

karayollarını sıkı bir iş başı yaptırttıyor.Hatta öyle ki adamlar asker gibi yolu açabileceğini düşünmesede göreve koşuyor.

Fikir ve görüşlerinizi beyan ediniz, sayın üyeler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orbity
    orbity's avatar
    Erkek
    burdan meb e sesleniyorum, komünizmi(!) bırakın, tatil verin bu liselilere, bunlar boyuna yatmak istiyorlar.... hatta lise tatilden ibaret olsun, okula gitmek evde yatmak anlamına gelsin ... 8 yıllık zorunlu evde yatma eğitimi uygulayın bize...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

bayram tatili yetmedi herhalde.

üstümdeki arkadaşa katılıyorum, hatta 1 ile geçilebilsin. 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orbity
    orbity's avatar
    Erkek
    bizler tatil yapan devletin tatil yapan memurunun oğulları ve torunlarıyız... hiç yeter mi :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HalkKahramani
    HalkKahramani's avatar
    Erkek
    Komunizm le kar tatili ne alaka?

Sahip olduğum tüm fikirler toplamı,sizler beni peygamber diye ilan etmeyin diye anlatıkklarımın %1 i sayılmaz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Hocam daha ne kadar tatil istiyosun allah aşkına :) En çok tatili biz yapıyoruz Dünyada galiba :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

1 damla kar düştüğünde deilde (bazı yerler kar yağmadan bile yapıyo ama neyse) kar böle sağlam yağdığında tatil lazım bence :| geçen sene kar yağdığında okula kaya kaya gittim şerefsizim hep yokuş aşşağı inioz kayarak indik okula kadar ölüm tehlikesi atlattık kaç kere :|

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocalar ben devlete gitmiyom halimi bilemezsiniz.

komünizmde okumak her gün ve zorunludur.tatiller çok kısıtlı olur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SeYFi25
    SeYFi25's avatar
    Erkek
    haftaya perşembe tatil ama cuma da tatil olabilirmiş... Al sana 2 gün :D

Profilime altıncı yorumumu aldım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    yeter valla yapmasınlar tatil böle tatil yaparken içim rahat etmiyo hiç...Japonya'da adamlar sabah başlıyolar çalışmaya gece yarılarına kadar çalışıyolar ama biz nerde tatil yapsak diye düşünüyoz her fırsatta tatil birazda çalışmak için böle fırsat kollasalar :|

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ozAnkaraguclu bunu yazdı:
    -----------------------------
    yeter valla yapmasınlar tatil böle tatil yaparken içim rahat etmiyo hiç...Japonya'da adamlar sabah başlıyolar çalışmaya gece yarılarına kadar çalışıyolar ama biz nerde tatil yapsak diye düşünüyoz her fırsatta tatil birazda çalışmak için böle fırsat kollasalar :|
    -----------------------------

olm git tatil olsunda maca gideyim diyen sen değilmisin :D

[22817//kaanabak]
Toplam Hit: 2838 Toplam Mesaj: 21