folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kara Kuvvetleri Ve Hun İmparatorluğu

Kara Kuvvetleri Ve Hun İmparatorluğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

Dikimevindeki,doktrinsel komutanlık merkezi ne büyük hata içindeymiş meğer..Derhal Hunlara dayanıyor ifadesi siteden silinmeli,Concept,Speacheta ve diğer bu bilgiye karşı arkadaşlarımızın görüşlerine yer verilmelidir..

Ben silinmesinden yana degilim. Askeriyemizin yeganeligini eski bir uygarliga baglamak; oradan kok saldi demek gunumuzun askerini asagi gormektir. Ben boyle dusunuyorum. Siz istediginizi dusunmekte ve dilediginiz kanaati getirmekte ozgursunuz. Kesinlesmemis; somutlasmamis ve olgusallik tasimayan bir iddia icin bu kadar yellenmeye luzum yoktur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Askeriyemiz eğer kendini Hun İmparatorluğuna dayandırıyorsa,kendisi bundan rahatsızlık duymuyor,aksine memnuniyet duyuyorsa,bunu resmi sitesinde belirtiyorsa,ne demeye 2 saattir yelleniyorsun a akıl düşkünü? 

Çekil,Önümden Çekil...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Askeriyemiz eğer kendini Hun İmparatorluğuna dayandırıyorsa,kendisi bundan rahatsızlık duymuyor,aksine memnuniyet duyuyorsa,bunu resmi sitesinde belirtiyorsa,ne demeye 2 saattir yelleniyorsun a akıl düşkünü? 

Oldu. Asker ne dusunurse kabulumuz. Yazinin sonunda ne demek istedigini anlayamadim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Eskiden KKK kuruluş tarihi yeniçeri ocağının kuruldugu tarih olarak kabul edilmekteydi.Daha sonra bazı tarihçiler ve yazarlar tarafından derin bir araştırma yapılarak bir komisyon oluşturuldu ve sağlam bir kaynak geçmiş'e dayanılarak elindeki bulguları fikirleri anlattı.

Atsız, M.Ö. 200 yıllarından beri tarihi belgelerde bahsi geçen bir milletin, 16 yüzyıl süresince ordusu olmadan yaşadığını söylemenin, Doğu Roma İmparatorluğuna karşı galibiyet kazanılan Malazgirt Savaşı gibi ve benzeri büyük savaşları düzenli Türk Ordularının değil gayri muntazam çetelerin yapmış olacağını kabul etmenin hatalı olduğunu yazdı. Atsız ayrıca, M.Ö. 209 yılında Mete tarafından orduların 10, 100, 1000 kişilk birimlere ayrıldığını bu birliklerin komutanlarının buyruklarının kayıtsız şartsız uygulandığını yazdı.

Üstteki metin wikiden alıntıdır ve bazı kaynaklardada görebilirsiniz. Anadolunun geçmişini bilmeyen bazı dengesiz insanların ve herşeye muhalefet olarak bir yerlere varmak isteyen insanların sözüne inanmayın.Bizler kanıtsal görsel olarak birşeyler sunarken onlar sadece lafta sözde kızdırıp bu forum dan uzaklaşıyorlar.Yaz aylarında sizi müzeye götürmek isterim.Az da olsa tarihimize geçmişimize inanın 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

Spacheata bunu yazdı:

bu gazla bende agartaya mu'ya dayandırırım öyleyse hatta dur büyük tufana dayandırayım

deli kızım uyan, söylenenler yalan, bir tek sensin duyan. 

eyvah biri bunu durdursun ya :D 

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

karatahta bunu yazdı:

Oldu. Asker ne dusunurse kabulumuz. Yazinin sonunda ne demek istedigini anlayamadim.

Hastamısın arkadaşım?

biri çıkar darbe der , biri çıkar oldu asker ne düşünürse kabulümüz der , hayır yaranız mı var bi yerde anlamadımki alakasız alakasız laflar

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    askderden neden rahatsız olunur anlamadım gitti bu bizim ordumuz neden bu kadar rahatsız oluyosunuz nedir askerle olan derdiniz merak etmeyin darbe filan olmaz sadece gerektiği zaman gerekeni yapar ordu o veya bu şekilde.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

Türk Kara Kuvvetleri denmiş zaten Türkiye Cumhuriyeti Kara Kuvvetleri denmemiş, bilinen ilk düzenli Türk ordusuna dayandırılması da doğal bu yüzden.

Irkçıların abarttığı bi çok mesele var evet ama bu onlardan değil, zaten bunu yapan tek ülke Türkiye de değil. Çin ordusunun tarihçesine bakarsanız onların da ordularını 1500 yada 1700 BC ye falan dayandırdıklarını görürsünüz, bugün yaşayan en eski ordu bizimki falan diye de övünürler, olabilir böyle şeyler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

oh be yazabiliyom sonunda, flood koruması devreye girmişti benim için :) şimdi açıldı.

geçmişini inkar eden çingenedir, onlar bizim atalarımız, türklerin soyları onlar, ve gerçekten o zamalara kadar dayanıyor türklerin geçmişi, tarihte hiç görmediniz mi geçmişteki türk devletleri diye, işte türklerin tarihi de o kadar eski, yani bizler onların devamıyız, kalkıp da türk ordusunu 1923 den veya kuvayi milliyeden başlatırsanız size sadece gülerim çünkü türkiye cumhuriyeti ordusu olur bu biz diyoruz ki, türk kara kuvvetleri,

sadece idari ve yönetim şeklimiz değişti ama soy olarak hala onların devamıyız.

lütfen aslınızı inkar etmeyin zira aslını inkar eden çingenedir...

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    okumasını yazmasını biliosunuz.demekki okul okudunuz öyleya.peki buna nasıl sacmalık diyosunuz.örümcek kafalılar :W

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
Toplam Hit: 3679 Toplam Mesaj: 51