Kara Murat Geri Dönüyor !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cado_
    Cado_'s avatar
    Erkek
    teaser baya baya kötü.umarım eski filmlerdeki gibi tek kişi 128372108 kişiyi öldürmezde birazcık daha gerçekçi yaparlar.neyse en azından tutarsa ve en azından ortalamanın üstünde bi film olursa para göz yapımcıların dikkatini çekerde bu tip filmler gelebilir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

filmi bizim burdan (trabzon) bi arkadasın akrabası yapıyo . fatih ustay dı galiba . basrolde . cekimler trabzonda olcak zaten . iyi bi yapım olcak. destek lazım . ossuruktan spartacüsün delisi olanlar bunları da ızlesın . bitsede gitsekk bitsede gitsekk filme.

Hayat Bizi 61 kenara...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

boku çıkartılmayan bir Kara Murat kalmıştı sanırım o da oldu. hadi hayırlısı bakalım.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Fragman fena durmuyor yahu fena film olmaz gibi geliyor bana,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

buda 1000 metre tepeden atlayıp ölmeyecek akabinde bunu yaparken  5 kısının ustune tükürdüğünde bile öldürme yeteneğine sahıp olabilecekmi merak edıyorum  :d

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

lan develer, bok attığınız Kara Murat'la büyüdü bi nesil.. Asıl komedi şimdiki yeni nesil. Etrafınıza bi bakın bakam tiplere;altta conversleri göstertcem diye paçaları daralttırmış pantolun iyice , saçları son mohikan .. hareketler desen yarak kürek hareketler..yeni yetme bebeler 50 bilemedin 60 kilo destekli birine bi  koysan yandakiyle onun yanındakine çarpıp yola fırlayacak. eskiden oturdunmuydu bi kuzuyu silip süpürürdü abileriniz. ........n'oldu la bana gece gece..:)

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bu filmlerde oynayan elemanlarda ne oyunculuk, ne yapı, insan biraz body yapar a.q. mermer gibi vücut olacak ki karamurat battal gazi falan oynayacak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhatcelebi
    serhatcelebi's avatar
    Erkek
    Ya ne olursa olsun bizm kara muratı geçemez be . Cüneyt abinin yerini kim tutabilir ?

Serhatcelebi49
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

tek  yayla  5 ok atıp 5 kişiyi vurucakmı acaba ?  :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    taklitler aslini yasatmazlar lafini niye diyorum; cuneyt arkin gibi bi aktor bi daha gelmez.bi de 70-80 li yillarda cekilmis filmlerin boyle bi degisik sicakligi oluyor. simdikilerde ben o heyecani goremiyorum. bunu izliceme gider gercek karamurat i, battal gazi yi izlerim ki zaten izliyorum.yenilikcilige karsi falan degilim sadece su an ki piyasadaki yonetmen ve yapimcilara pek itimat etmiyorum.
Toplam Hit: 5530 Toplam Mesaj: 32