Karduşakabin Dolandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı

enişteler genelde çok relax insanlar oluyor. karşı tarafı bin kere arar da bi karakola gitmeye üşenir.

aynen kim gitcek şimdi oraya diyo :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

demin 05533101880 numara ile aradı beni bizi aramışsınız pardon dedim dedi telefon için mi aramıştınız ki anladığım kadarı ile telefon ilanları var satış ile alakalı sahibinden - gittigidiyor vs. değerlendirilebilir. kendisine ben duşakabin için  bir yeri aramıştım dedim haa evet bu telefona düşmüş aramanız dedi. dedim ben anadoluda inşaat işi ile uğraşıyorum ürünleriniz hoşuma gitti 30 adet bitecek dairem var ürünleri görebileceğim yer tam olarak neresi dedi ümraniyede polis karakolu arkası cad. dedi. fiyat falan konuştuk. Umarım yardımcı olabildim hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

1. şikayet var vs yazın ki en azından sizden sonrakine faydanız olsun 

2. adli makam 

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

telefonla arayacağım ne sorayım yazın buraya . aklıma bir senaryo gelmiyor.?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huseyink
    huseyink's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

telefonla arayacağım ne sorayım yazın buraya . aklıma bir senaryo gelmiyor.?

yeni yaptırdığım ev için 2 tane duşa kabin alıcam bunun bana bir ücretini çıkarın de

En İyi Savunma Suskunluktur Her Türlü Saldırıdan Korur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek
    MGT bunu yazdı

demin 05533101880 numara ile aradı beni bizi aramışsınız pardon dedim dedi telefon için mi aramıştınız ki anladığım kadarı ile telefon ilanları var satış ile alakalı sahibinden - gittigidiyor vs. değerlendirilebilir. kendisine ben duşakabin için  bir yeri aramıştım dedim haa evet bu telefona düşmüş aramanız dedi. dedim ben anadoluda inşaat işi ile uğraşıyorum ürünleriniz hoşuma gitti 30 adet bitecek dairem var ürünleri görebileceğim yer tam olarak neresi dedi ümraniyede polis karakolu arkası cad. dedi. fiyat falan konuştuk. Umarım yardımcı olabildim hocam.

adam zaten sormus soracagını daha ne bi sey sormaya ugrasıosunuz.

konu sahibi gitsin karakola enişten 2 dk popocugunu kaldırıversin o kadar kafa patlatmıs muridler:O

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Maliyeci bi tanıdık yok mu? Havale/eft zaten ona gore bi başlıkla yollanmıştır

Fatura kesmediyse sırf bu yüzden bile iyi(en azından ödediğinizden daha fazlasını) ceza yer adamlar. Benzer bir durum olmuştu babam bir firmaya ceza yedirmişti böyle.

Faturadan ceza yedikten sonra da isimi yapmadılar diye bir daha şikayet.

Hatta adama ulaştıktan sonra bunların yapılabileceğini söyleyip tehditle paranızı bastan geri alma şansınız bile var.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Vallahi adam bu sayfa ile satış yapmış ve parasını da almışsa bence hakkıdır. 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huseyink
    huseyink's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Maliyeci bi tanıdık yok mu? Havale/eft zaten ona gore bi başlıkla yollanmıştır

Fatura kesmediyse sırf bu yüzden bile iyi(en azından ödediğinizden daha fazlasını) ceza yer adamlar. Benzer bir durum olmuştu babam bir firmaya ceza yedirmişti böyle.

Faturadan ceza yedikten sonra da isimi yapmadılar diye bir daha şikayet.

Hatta adama ulaştıktan sonra bunların yapılabileceğini söyleyip tehditle paranızı bastan geri alma şansınız bile var.

benim peder maliyeci

En İyi Savunma Suskunluktur Her Türlü Saldırıdan Korur
Toplam Hit: 2087 Toplam Mesaj: 20