Kargomu Takip Edemiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Beyler aliexpressden alışveriş yaptım 1 ayı geçti hala kargo gelmiyor 17track.com dan bakıyorum turkiyeye geldiyse yardımcı olabilecek varmı, takip kodunu buraya yazıyorum 3 tane urun

03631669508

03659666957

03630941349

Bekliyorum

edit1: chine post ordinary small packked plus olara işaretlenmi numara bu hocam yanlış yok, valla bende anlamadım, 17track.com da 3 kargo içinde farklı tanımlar yapılmış bişey anlamadımi ülkeden çımışmı çıkcakmı bilmiyom, aynı zmnda bitane kargom vardı taam eylül2 de sipariş etmiştim o eylül 17 de gelmişdi bunlardan ses seda yok.. kısaca bunu takip etmenin bi yolu yokmu, allahdan iş yerine yöndendirdik, sürekli bakan varda, işte takip nası olucak anlamadım

edit2: peki bunlar gelmezse aliexpress paramı geri öderimi sizce, hatta şöle diyim, 17 sinde gelen paket için hala sitede kargoda yazıyodu, kata kulli yapsam geldiği halde gelmedi desem, ödeme şansı varmı, anlarlarmı sizce :D

EdepsizPenguen tarafından 30/Eyl/16 12:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

bu numaralar kargo takip numarası değil.aldığın ürün sayfasında kargo takip numarası olduğu yazıyormuydu.

mesala ' china post registered air mail'gibi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Ayni seklide benim urun de agustos sonu turkiyeye girdi gozukuyor. Ayni numara ile pttden takip edemedim uluslararasi numara degilmis.

NL14713668324538

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

teamviewer ver hocam bakalım birlikte 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SMALL PACK hoca onlar takibi yokgeç gelir ama gelir 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

edemezsin hocam 

o paketlerin gelmesi için ptt çalışanı insan olucak , mahallende binanda yamyam olmayacak , biri alıp aşırıp gitmeyecek vs :D

China Post Registered Air Mail filan kullan bundan sonra , gerisi türkiyede boş 

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

benimde elimde bir takip kodu var 16 hane. ptt 13 haneye kadar sorguluyor. telefonla açıp isimden sordurttum yemedi. bir önerisi olan var mı?

yurtdışı tarafını 17trackten bakıodum ama ülkeye girdimi girmedimi gerisi yok.

FCN tarafından 30/Eyl/16 11:56 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

benimde elimde bir takip kodu var 16 hane. ptt 13 haneye kadar sorguluyor. telefonla açıp isimden sordurttum yemedi. bir önerisi olan var mı?

yurtdışı tarafını 17trackten bakıodum ama ülkeye girdimi girmedimi gerisi yok.

nasıl bi kod paylaşır mısın

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Edemezsin zaten takip kodu değil o. Alışveriş yaparken 1-2 dolar fazla verip takip kodu alıyorum yoksa paket kayboluyor hep postada. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Edemezsin zaten takip kodu değil o. Alışveriş yaparken 1-2 dolar fazla verip takip kodu alıyorum yoksa paket kayboluyor hep postada. 

Tracking Number: NL14713668324538 By Update: Aug 17, 2016 08:14:23 AM PST

Takip numarasi hocam o :) Ama turkiyede takip edemiyoruz bununla. Yurtdisinda http://www.sky56.cn/english/track/index burdan takip ettim. Ulkeye girdikten sonra ses seda yok..

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

.

EdepsizPenguen tarafından 30/Eyl/16 12:44 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 2021 Toplam Mesaj: 21
kargo takip