folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Karton Tabak Üretim Makina Fikirlerinizi Alabilirmiyim

Karton Tabak Üretim Makina Fikirlerinizi Alabilirmiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

aga karton bardak yerine bence airfryerlar için özel bişirme kağıdı üret

türkiyede şuan yok yurt dışından getirtip satıyolar pahalı oluyor

bu aradada @kaan ne istiyorsan yapar

Bunu soylemeye geldiydim. Yurtdisi urunler var ve turkiyede ureten tek bi firma var gordugum kadariyla. Onlar da fahis fiyatlardan satiyolar. Piyasada bu konuda bosluk var mutlaka bi bakin derim.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    NmC bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

aga karton bardak yerine bence airfryerlar için özel bişirme kağıdı üret

türkiyede şuan yok yurt dışından getirtip satıyolar pahalı oluyor

bu aradada @kaan ne istiyorsan yapar

Bunu soylemeye geldiydim. Yurtdisi urunler var ve turkiyede ureten tek bi firma var gordugum kadariyla. Onlar da fahis fiyatlardan satiyolar. Piyasada bu konuda bosluk var mutlaka bi bakin derim.

Türkiyede karının biri yurtdışından getirip satıyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

Hedef pazarı Avrupa ise hiç girmesin bence, orada bu tür ürünler Türkiye'den daha ucuz.

Evet hedef pazar Avrupa aynı zamanda oraya buna benzer ürünler ihraç ediyoruz

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

@DJ_Alper       @Kaan müride özelden yazdım dönüş yapmadı demekki bu makineyi yapamayacak :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

Bu makinaların Amerika veya Avrupa ülkelerinde üreten firmalar varmıdır bilen muritler link atabilirlermi

Palulu tarafından 19/Eki/22 23:23 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı

Hedef pazarı Avrupa ise hiç girmesin bence, orada bu tür ürünler Türkiye'den daha ucuz.

Genellememek gerekir, yanlış bilgi.

Bende karton sektöründeyim, ürünlerin % 80'i avrupa pazarına gidiyor. Kur farkından dolayı onlar için cazipti. Şu dönemde de  bu sektörde üretim yapan firmalar enerji krizinden dolayı ya ürünlerin fiyatını arttırdı yada üretime ara verdi. Bizim gibi ülkelerden almaya yöneldiler.

Doğrudur hocam eski bilgiler beni yanıltıyor olabilir, bu dediğim enerji krizinden önceydi.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı

Genellememek gerekir, yanlış bilgi.

Bende karton sektöründeyim, ürünlerin % 80'i avrupa pazarına gidiyor. Kur farkından dolayı onlar için cazipti. Şu dönemde de  bu sektörde üretim yapan firmalar enerji krizinden dolayı ya ürünlerin fiyatını arttırdı yada üretime ara verdi. Bizim gibi ülkelerden almaya yöneldiler.

Doğrudur hocam eski bilgiler beni yanıltıyor olabilir, bu dediğim enerji krizinden önceydi.

Sorun değil hocam. Enerji krizi ile ülkeler Türkiye gibi ülkelere yöneldi. Hem kur farkından da ayrı bir kar ediyorlar.

.
Toplam Hit: 2224 Toplam Mesaj: 18
525