folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kaşık Bükme Hilesi.

Kaşık Bükme Hilesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

Öncesi

Sonrası :)

Nasıl Yapılır?
    İlk önce istediğiniz bir kaşığı alın bir masaya koyun.İstedğiniz sertlikde olabilir.Şimdi resimde gördüğünüz gibi kırmızı renkli bir çizgi var kaşığın üstünde bu çizginin tepe noktasını bulun.Yani demek istediğim kaşığın sapının en tümsek noktasını bulun.Ve resimdeki mavi nokta bu tepe noktasını belirttim.Sizler göz kararı bulabilirsiniz.Şimdi ;

1 ) Baş parmağınızı bu tepe noktasına ( mavi nokta ) buraya koyun.

2) İşaret parmağınızı bu tepe noktasının (mavi noktanın) arkasına koyun.Tam arkakasına gelecek şekilde olmalı.

3) Olabildiğince kuvvetli bastırın.Başparmak ve işaret parmağınızla ikisindede güç kullanın

4) Kaşığın başında sarı halkanın olduğu kısma bakın ve bastırma sonucu orda bir koyuluk hissedeceksiniz.Metal kaşık rengi koyulaşacak çok azda olsa farkedeceksiniziniz.

5) Renkde koyulaşma olunca başparmağınızdaki kuvveti sıfıra indirin ve işaret parmağınızla bastırmaya çalışın ama bu nokta çok önemli !!.3. madde de Başparmak ve işaret parmağınızla ikisindede güç kullanın dedim.İşte başparmağınızdaki gücü kullanmayacaksınız bu evrede sadece işaret parmağınızla güç kullanacaksınız.ama başparğınızıda kaşıkdan çekmiyeceksiniz.Peki bu nasıl olacak ? Sadece beyninizde düşünün bütün gücü işaret parmağınıza verdiğinizi düşünün.İlk denemelerde zorlanacaksınız ama başaracaksınız.

6 ) Sadece işaret parmağınıza verdğiniz güç ile resimde gördüğünüz gibi yeşil olan halkanın orda koyulaşma olacak.Bu demek oluyorki kaşığın temel noktalarının direnişlerini düşürdünüz.

7) Son olarak baş ve işaret parmağınızla olabildğince gücünüzü son olarak aynı noktaya kullanın ve Sarı halkadaki koyulaşma kaybolup kaşık bükülecektir.Birazdaha uzatırsanız kırılacaktır.

Tavsiyeler : İlk başta ince kaşıklarda deneğin.Dikkatinizi dağıtacak ortamda bulunmayın.Renk koyulaşmalarını dikkatlice bakın.Kaşığın içi size doğru baksın ve yan tutatrak işlem yapın.

NOT: Çok fazla zorlarsanız,kaşık kırılacaktır!

Evet arkadaşlar Bu bir alıntıdır Göründüğü üzere ama Bu OlyaaBeraber Bi ışık tutalım dedik Deneyin Sonuç alan varsa Tartışalım Böle bişey Mümkünmü. Maddeler Beyin gücü ile Değişeme Uğrarmı ?

eskilerden kim kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Hemen bi kaşık alıp geliyorum :D

Beyin gücüyle olmadı baklım bunla olcakmı :P

Altan naptın oğlum :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

Yok bazıları çıkıp bunalr gerçek olaylardır diyorda o noktada bitiyorum ben zaten :) hala savunanlar var googlede binlerce sitede bu olayların savsata palavra olduğu gayet net bir şekilde dile getirilmiş :)

eskilerden kim kaldı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

fatX bunu yazdı:
    -----------------------------

Hemen bi kaşık alıp geliyorum :D

Beyin gücüyle olmadı baklım bunla olcakmı :P

Bundada beyin gücünü kullanman gerekiyor. :) Baş parmağın ile uyguladığın kuvvet'i bıraktıktan sonra işaret parmağın ile kuvvet uyguladığını düşünmen gerekiyor.

selam gençlik!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

alacakaranlik bunu yazdı:

Yok bazıları çıkıp bunalr gerçek olaylardır diyorda o noktada bitiyorum ben zaten :) hala savunanlar var googlede binlerce sitede bu olayların savsata palavra olduğu gayet net bir şekilde dile getirilmiş :)

Hocam insan beyni o kadar basit değildir sistemli ve kompleksli bir yapıya sahiptir bu kadar dar açıdan düşünmemek gerek. :)

selam gençlik!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

ARkadaşlar bu sahtekarlığın Sonu geldi : herşey aşşağıdaki videoda ANlatılıyor Buyrun İzleyin..

http://www.youtube.com/watch?v=Jv1-ReTkPKE&NR=1

eskilerden kim kaldı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

hocam bundaki bi hile zzannınca kaşığın okşanan yerinin ısıl genleşme katsayı yuksek bir alasım kullanılması. sürtünme ile ortaya cıkan ısı enerjisi kaşığı bükebilir diye düşünüyorum.

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Denedim olmadı :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

sonuçta bir güç kullanıldığı kesin :)

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgahansahin
    tolgahansahin's avatar
    Erkek

Çpk basit bir olaymıs anlıyınca :D

http://www.peramarket.com/ Mesaj Atan Tahribat Uyelerine Özel İndirim Çekleri Verilecektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

uhp bunu yazdı:

hocam bundaki bi hile zzannınca kaşığın okşanan yerinin ısıl genleşme katsayı yuksek bir alasım kullanılması. sürtünme ile ortaya cıkan ısı enerjisi kaşığı bükebilir diye düşünüyorum.

Bir metalin yüzeyinin sürtünme katsayısı ne kadar yüksek olabilir ki insan eli temasıyla böyle bir eneri açığa çıksın..

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 10049 Toplam Mesaj: 22